Alişan sessizliğini bozdu! Annesi ve eşi Buse Varol ile ilgili ilk kez açıklama yaptı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 12, 2023 Yorum Yok

Ünlü türkücü Alişan, geçtiğimiz günlerde annesinin eşi Buse Varol’la ilgili “Buse bana nedense nihayet krizden sonra İçten gelmiyor. Güya fırsatı bulunca gidecekmiş üzere duruyor” yorumu beğenmesiyle ilgili sessizliğini bozu. Alişan dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Türkücü Alişan evvelki gün objektiflere takıldı. Alişan geçtiğimiz günlerde eşi Buse Varol’a yönelik bir toplumsal medya kullanıcısının yaptığı eleştiriyi annesi Suzan Tektaş’ın beğenmesi sorusunu cevapladı.

“ANNEM MESKENDEN DIŞARI ÇIKMIYOR”

“Annem toplumsal medyayı yalnızca bakmak için kullanır. Ezkaza olmuştur. zevk ya da yorum kısmı ile hiç ilgilenmez. Kardeşim Selçuk vefat ettikten sonra aslında annem meskenden çıkmıyor.

Mezarlıktan konuta, konuttan mezarlığa gidiyor. Öbür yaptığı bir şey yok bayanın. Huzurlu ve memnunuz. Hiçbir Problem yok. “

Alişan annesi ve eşiyle ilgili birinci Defa konuştu

OLAYIN GEÇMİŞİ

Geçtiğimiz hafta doğum gününü kutlayan Varol “ailemiz genişliyor” kelamlarıyla üçüncü çocuğa yeşil Fer yakmıştı. Yeni yaşı ile ilgili dileklerini söyleyen Varol, “Çocuklarım ile ailemle bu yaşım sıhhat ile geçsin istedim. nihayet bir kaç yıldır Üzücü olaylar yaşadık. Artık Üzücü durumlar yaşamak istemiyorum. Ülkece de Üzücü olaylar yaşıyoruz. sıhhat ve huzur diledim yalnızca. Bunlar olunca diğer her şeyi halledebiliyoruz. 33’üncü yaşım bitti. 34’üncü yaşıma girdim. Her yaşın farklı bir hoşluğu var” halinde konuşmuştu.

İddiaya nazaran üçüncü çocuğa yeşil Fer yakan Buse Varol hakkında toplumsal medyada yapılan bir yorumu beğenen kayınvalide Suzan Tektaş’ın bu atağı ortalarında yeni bir gerginliğin oluşmasına neden oldu. 

BUSE VAROL İSTENMEYEN GELİN Mİ?

2019 yılında Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın vefatından sonra yaşanan krizin yine başladığı tarafındaki savlar bir magazin programında konuşuldu. Yapılan argümana nazaran Buse Varol’a yapılan yorumu kayınvalide Suzan Tektaş’ın beğenmesiyle geçen yıllarda yaşanan gerginlik yine alevlendi. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Burcu Özberk’ten “Yaramızda Kalsın” performansı.. “Sette delirmeceler”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir