Tag

Annesi

33 yaşındaki Buse Varol annesi ve babasını paylaştı! Annesini görenler şaşırdı

Alişan’ın eşi Buse Varol geçtiğimiz gün Instagram hesabından babası Ramis Varol ve annesi Birsen Özgan, çocukları Burak ve Eliz ile fotoğraf paylaştı. Buse Varol’un annesini görenler şaşırdı.

Annesinin acı haberiyle yıkılan Yeliz Şar’dan duygusal veda!

Oyuncu Yeliz Şar’ın annesi Şehriban Şule Şar hayatını kaybetti. Şar, Tasa haberi toplumsal medya hesabından duyurmuştu. Annesini toprağa veren Yeliz Şar, Şehriban Şule Şar’a toplumsal medya hesabından paylaştığı duygusal bir notla veda etti.

Anne acısıyla sarsılan Ali Sürmeli uzun zaman sonra görüntülendi!

Geçtiğimiz sene annesi Akçe Sürmeli’yi kaybeden tiyatro ve sinema oyuncusu Ali Sürmeli, uzun bir mühlet sonra birinci sefer görüntülendi. Annesinin acısıyla sarsılan Sürmeli, Kadıköy’de bir bayan ile el ele objektiflere takıldı.

Müge Anlı’da yürekleri sızlatan olay! 6 aylıkken kendisini terk eden annesini arıyordu ama…

ATV ekranlarının ilgiyle takip edilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’in nihayet kısmında 18 yaşındaki Şevket Gül’ün gözyaşları yürekleri yaktı. 6 aylıkken kendisini terk eden annesine kavuşmanın hayalini kuran Gül, annesinin hayatını kaybettiği öğrenince kötülük geçirdi.

Fadik Sevin Atasoy’un annesi ile paylaşımı büyük ilgi gördü! Atasoy annesi Emel Göksu ile…

Kardeşlerim dizisinin yıldızı Ünlü oyuncu Fadik Sevin Atasoy’un kendisi üzere oyuncu olan annesi Emel Göksu ile paylaşımına zevk yağdı.

Kardeşlerim dizisinin oyuncusu Bilal Yiğit Koçak’ın annesini görenler şaşırdı! O paylaşım…

Kardeşlerim dizisinin yıldız oyuncusu Bilal Zeybek Koçak, toplumsal medya hesabından annesinin doğum gününü kutladı. birlikte çekildikleri fotoğrafı yayınlayan başarılı oyuncu, annesine olan benzerliğiyle dikkatleri üzerine çekti.

Özcan Deniz ve Samar Dadgar’ın nikahından hiç görülmemiş kareler! Mutluluklarına yorum yağdı

Geçtiğimiz aylarda Ünlü müzikçi Özcan Deniz’den evlilik teklifi Meydan İranlı modacı Samar Dadgar’ın Ünlü müzikçinin annesi ve ablasını konuttan kovduğu argüman edilmişti. Annesi ve Dadgar ortasında kalan Özcan Deniz, annesini yok sayarak Dadgar ile apar topar nikah masasına oturdu. Eşini Mesut etmek için her şeyi yapan Özcan Deniz ve Dadgar’ın nikahından kareler aylar sonra toplumsal medyaya damga vurdu.

Özcan Deniz tüm servetini eşinin önüne döktü! Samar Dadgar’a aldığı arabaya milyonlar ödedi

Geçtiğimiz aylarda Ünlü müzikçi Özcan Deniz’den evlilik teklifi Meydan İranlı modacı Samar Dadgar’ın Ünlü müzikçinin annesi ve ablasını meskenden kovduğu tez edilmişti. Annesi ve Dadgar ortasında kalan Özcan Deniz, annesini yok sayarak Dadgar ile apar topar nikah masasına oturdu. Eşini Mesut etmek için her şeyi yapan Özcan Deniz, Dadgar’a satın aldığı lüks araca milyonlar ödedi.

Özcan Deniz ve Samar Dadgar apar topar evlenmişlerdi! Bebek haberinin içyüzü başka çıktı

Geçtiğimiz aylarda Ünlü müzikçi Özcan Deniz’den evlilik teklifi Meydan İranlı modacı Samar Dadgar’ın Ünlü müzikçinin annesi ve ablasını konuttan kovduğu argüman edilmişti. Annesi ve Dadgar ortasında kalan Özcan Deniz, annesini yok sayarak Dadgar ile apar topar nikah masasına oturdu. Bebek bekledikleri argüman edilen çift hakkındaki gerçek ortaya çıktı.

Depremde annesini kaybeden Oyuncu Çağrı Çıtanak’tan duygulandıran paylaşım!

Oyuncu Çayır Çıtanak’ın annesi Nevber Yurdal Çıtanak Kahramanmaraş sarsıntısında yıkıntı altında kalarak hayatını kaybettiği öğrenilmişti. Acısı taze olan Ünlü oyuncu toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerine Hassas anlar yaşattı.