saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. Annesi

Annesi

Genel

Özcan Deniz ve Samar Dadgar’ın nikahından hiç görülmemiş kareler! Mutluluklarına yorum yağdı

admin
0 13

Geçtiğimiz aylarda Ünlü müzikçi Özcan Deniz’den evlilik teklifi Meydan İranlı modacı Samar Dadgar’ın Ünlü müzikçinin annesi ve ablasını konuttan kovduğu argüman edilmişti. Annesi ve Dadgar ortasında kalan Özcan Deniz, annesini yok sayarak Dadgar ile apar topar nikah masasına oturdu. Eşini Mesut etmek için her şeyi yapan Özcan Deniz ve Dadgar’ın nikahından kareler aylar sonra toplumsal medyaya damga vurdu.

Genel

Özcan Deniz tüm servetini eşinin önüne döktü! Samar Dadgar’a aldığı arabaya milyonlar ödedi

admin
0 18

Geçtiğimiz aylarda Ünlü müzikçi Özcan Deniz’den evlilik teklifi Meydan İranlı modacı Samar Dadgar’ın Ünlü müzikçinin annesi ve ablasını meskenden kovduğu tez edilmişti. Annesi ve Dadgar ortasında kalan Özcan Deniz, annesini yok sayarak Dadgar ile apar topar nikah masasına oturdu. Eşini Mesut etmek için her şeyi yapan Özcan Deniz, Dadgar’a satın aldığı lüks araca milyonlar ödedi.

Genel

Özcan Deniz ve Samar Dadgar apar topar evlenmişlerdi! Bebek haberinin içyüzü başka çıktı

admin
0 20

Geçtiğimiz aylarda Ünlü müzikçi Özcan Deniz’den evlilik teklifi Meydan İranlı modacı Samar Dadgar’ın Ünlü müzikçinin annesi ve ablasını konuttan kovduğu argüman edilmişti. Annesi ve Dadgar ortasında kalan Özcan Deniz, annesini yok sayarak Dadgar ile apar topar nikah masasına oturdu. Bebek bekledikleri argüman edilen çift hakkındaki gerçek ortaya çıktı.

Genel

Depremde annesini kaybeden Oyuncu Çağrı Çıtanak’tan duygulandıran paylaşım!

admin
0 22

Oyuncu Çayır Çıtanak’ın annesi Nevber Yurdal Çıtanak Kahramanmaraş sarsıntısında yıkıntı altında kalarak hayatını kaybettiği öğrenilmişti. Acısı taze olan Ünlü oyuncu toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerine Hassas anlar yaşattı.

Genel

Oyuncu Çağrı Çıtanak’a acı haber! Annesi depremde hayatını kaybetti

admin
0 21

Son olarak ‘Sen Çal Kapımı’ dizisinde rol Meydan Çayır Çıtanak, toplumsal medya hesabından annesinin yıkıntı altında olduğunu duyurmuştu. Grupların ağır çalışmaları sonucunda oyuncu Çıtanak’ın annesinin cansız vücuduna ulaşıldı.

Genel

Temizliğiyle ünlü olan Kadir Ezildi’nin anneannesi vefat etti! İlk paylaşım yasa boğdu

admin
0 22

“En Hamarat Benim” yarışının sunucusu Kadir Ezildi, kahreden bir haberle resmen sarsıldı. Yeni taşındığı apartmanla şimdilerde gündemden düşmeyen Kadir Ezildi’nin anneannesi Gülhanım Kaplan Birden bir formda vefat etti. Anneannesinin kaybıyla güç günler geçiren Ezildi, toplumsal medya hesabından yaptığı duygusal paylaşımla yürekleri paramparça etti.