Özcan Deniz tüm servetini eşinin önüne döktü! Samar Dadgar’a aldığı arabaya milyonlar ödedi

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 28, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz aylarda Ünlü müzikçi Özcan Deniz’den evlilik teklifi Meydan İranlı modacı Samar Dadgar’ın Ünlü müzikçinin annesi ve ablasını meskenden kovduğu tez edilmişti. Annesi ve Dadgar ortasında kalan Özcan Deniz, annesini yok sayarak Dadgar ile apar topar nikah masasına oturdu. Eşini Mesut etmek için her şeyi yapan Özcan Deniz, Dadgar’a satın aldığı lüks araca milyonlar ödedi.

2019 yılında Feyza Aktan ile olaylı bir boşanma süreci yaşayan şarkıcı Özcan Deniz, oğlu Kuzey’in velayeti için tekraren Defa eski eşiyle karşı karşıya gelmişti. Düşünceli süreçlerin ardından mutluluğu İranlı modacı Samar Dadgar‘da bulan Özcan Deniz, annesi Kadriye Deniz‘in karşı olmasına Karşın Dadgar ile geçtiğimiz haftalarda nikah masasına oturdu.

Özcan Deniz

Mutlu evliliğiyle isminden Laf ettiren Özcan Deniz, İranlı eşi için kesenin ağzını açtı. Dadgar’a lüks bir araba satın Meydan Ünlü müzikçi, Lamborghini model araç için 20 milyon TL‘yi gözden çıkardı.

Özcan Deniz eşine Lamborghini satın aldı

İKİLİNİN BEBEK BEKLEDİĞİ TEZ EDİLİYORDU!

İki yıllık birlikteliklerini nikah masasına taşıyan Ünlü çiftin bebek beklediklerine yönelik haberler gündemi sallamıştı. Argümanları reddeden Dadgar’ın nitekim bebek sevinci yaşadığı lakin kendisinin değil ablasının Hamile olduğu ortaya çıktı. Ablası Sahar Dadgar’ın bebek sevincine ortak olan Samar Dadgar‘ın bu haberi Aka bir sevinçle karşıladığı öğrenildi.

Samar Dadgar

DAHA önce NELER OLDU?

20 Ocak’ta sürpriz bir formda Samar Dadgar ile nikah masasına oturan Deniz’in Zekeriyaköy’deki meskeninde gerçekleşen merasime annesinin gelmediği ortaya çıktı. 

Özcan Deniz evlendi

Oğlunun Dadgar’la olmasını istemeyen Kadriye Deniz, daha önce “Oğlunuzun evlenmesine sıcak bakıyor musunuz?” sorusuna “Özcan da duysun bunu; evlenmesini istemiyorum. Bir Tane çocuğu var. Kız arkadaşıyla mutluluklar diliyorum. lakin illa nikah masasına mı oturmak lazım? Tahminen bu türlü konuşmam kız arkadaşının gücüne gidebilir, bilmiyorum. fakat istemiyorum” demişti.

Özcan Deniz ve Samar Dadgar evlendi

ÖZCAN DENİZ VE SAMAR DADGAR’IN NİKAHINDAN KARELER ORTAYA ÇIKTI

Ünlü çiftin nikahına dair merak edilen birinci imajlar ortaya çıktı.

Samar Dadgar ve Özcan Deniz nikah pozları

Mutlulukları gözlerden kaçmayan çiftin pozları toplumsal medyada Hadise olurken Dadgar’ın her fırsatta pırlanta yüzüğünü göstermesi dikkatli gözlerden kaçmadı. 1 Milyon TL kıymetindeki yüzükle daha önce Taylor Kinney Lady Gaga’ya evlenme teklifi etmişti.

Samar Dadgar pırlanta yüzüğü

GELİN VE KAYNANA ORTASINDA ÇEKİŞME OLDUĞU SAV EDİLMİŞTİ!

Ekranların fenomen programı Söylemezsem Olmaz‘ın sunucularından Seren Serengil‘in argümanlarına göre Samar Dadgar, palavra söyleyerek Deniz’in Ebeveyn ve ablasını konuttan attırdı. meşhur müzikçinin annesi Kadriye Deniz‘in karşı olduğu Samar Dadgar’ın istenmeyen gelin olduğu ve konutta adeta terör estirdiği söylendi. 

Özcan Deniz ve Samar Dadgar

Daha öncede Özcan Deniz’in limitsiz kredi kartlarını denetimsiz bir halde kullanarak patlattığı argüman edilen Dadgar hakkındaki yeni argümanlar ailede krize neden oldu.

Samar Dadgarın Özcan Denizin ailesini konuttan kovduğu sav ediliyor

Annesi ve ablasını Dagdar’dan Dolayı konutta istemediği argüman edilen Deniz, ailesini yarı yolda bırakmak istemedi. Savlara nazaran; Ünlü müzikçi tahlili Zekeriyaköy’de annesi ve iki kardeşiyle Birlikte yaşayacağı butik bir site satın almakta buldu. Geniş bahçe ve havuzuyla dikkat çeken 3 katlı villalar için kesenin ağzını açan Deniz, Yekün 120 milyon TL ödedi. Hem ailesinin yaşayacağı hem de kendi yaşayacağı konutlar için tadilata başlayan Ünlü müzikçi ortada kaldı. 

Özcan Deniz annesine mesken yaptırdı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Beşiktaş taraftarlarından manalı hareket! Depremzede çocuklar için alana oyuncak attılar

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir