Çağatay Ulusoy çok konuşulacak bir projeye imza attı! Kübra dizisinden ilk fotoğraf geldi

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Mar 30, 2023 Yorum Yok

Bir müddettir ekranlardan Irak kalan Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy yakın vakitte “Kübra” isimli Netflix dizisiyle ekranlara dönüyor. 8 kısımdan oluşan “Kübra” isimli üretimde başrol oynamaya hazırlanan Ünlü oyuncunun projesinden birinci kare yayımlandı.

“Adını Feriha Koydum”, “Medcezir”, “İçerde” ve “Terzi” gibi birbirinden başarılı üretimlere imza atan Çağatay Ulusoy, nihayet olarak Ebru Şahin ile başrollerini paylaştığı “Centilmen” isimli projeyle gündeme gelmişti. Yeni projesi hayranları tarafından heyecanla beklenen Ünlü oyuncudan müjdeli haber geldi. 

Çağatay Ulusoy

OMG Pictures ile mutabakat masasına oturan Ünlü oyuncunun ‘Kübra’ isimli 8 kısımlık bir Netflix dizisinde rol alacağı öğrenildi. Yağmur – Durul Taylan kardeşlerin direktör koltuğunda oturacağı üretimde Ulusoy, ‘Gökhan’ karakterini oynayacak. Büşra Develi, Ahsen Eroğlu ve Aytek Şayan’ın üzere isimleri takımına iç eden üretimde Kübra karakterini Aslıhan Malbora oynayacak.

Aslıhan Malbora

Güçlü oyuncu takımı ve etkileyici öyküsüyle dikkat çeken imalden birinci kare yayımlandı. sıra için sakal bırakan ve kilo veren Ulusoy’un yeni hali hayranlarını şaşırttı.

Kübra dizisinden birinci kare

KÜBRA DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Netflix’in tanınan dizisi ‘Sıcak Kafa’nın muharriri olan Afşin Kum‘un tıpkı isimli yapıtından uyarlanan “Kübra” dizisinde bir imalat atölyesinde çalışan Gökhan Şahinoğlu’nun öyküsüne mercek tutuluyor. Kız arkadaşıyla bir Küs bir barışık alakası olan Gökhan, sanal arkadaşlık kümesinden Kübra isimli bir bayandan ileti aldığı Vakit hayatı baştan aşağı değişecekir. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Edis’ten yeni imaj! “2024 Eurovision 1.lik saçım”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir