saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Darmaduman dizisi 3. Kısım Fragmanı yayınlandı!

Darmaduman dizisi 3. Kısım Fragmanı yayınlandı!

admin admin -
25 0


Son periyotların en beğenilen üretimlerinden biri olan “Darmaduman” kuvvetli öyküsüyle ağır İlgi görüyor. Her perşembe 20:00’de Fox TV ekranlarında izleyenlerle buluşan üretimin 3. kısım fragmanı herkesi heyecanlandırdı.

Fox TV ekranlarında izleyenlerle buluşan “Darmaduman” dizisi sürükleyici kıssası ve yıldız oyuncu takımıyla sıra severlerden tam not alıyor. Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan, Aytaç Şaşmaz ve Aslıhan Malbora gibi başarılı oyuncuların başrollerinde yer aldığı imal, 7’den 70’e her ıslak kümesini tesiri altına almayı başardı. Birinci kısmı 27 Ekim 2022 tarihinde yayımlanan sıra her hafta perşembe günü saat 20:00‘de izleyenlerle buluşuyor. Reyting sıralamalarında doruğa yükselen Darmaduman’ın merakla beklenen 3. Kısım Fragmanı yayınlandı. 

Darmaduman dizisi

İşte Darmaduman dizisinin Fazla konuşulan 3. Kısım Fragmanı;

DARMADUMAN DİZİSİ KONUSU NEDİR?

90’lı yılların tanınan dizisi Beverly Hills‘in uyarlaması olarak ekranlara gelen Darmaduman dizisi, etkileyici kıssasıyla İlgi odağı haline geldi. Ailevi sebeplerden Dolayı Eskişehir’i terk etmek zorunda kalan Servet ailesi, her şeyi geride bırakarak İstanbul’a taşınmak zorunda kalır. Harun, 25 yıldır ayak basmadığı babasının meskenine taşınınca yılların küskünlüğüyle yüzleşir. Beliz ise eşi ve çocuklarıyla geldiği İstanbul’da kendisini tekrar keşfe çıkacaktır. 

Darmaduman dizisi konusu

Anne ve babalarının alışma sürecinin yanı Dizi kendileri de yepisyeni bir ortama giren ikizler Kerem ve Ece ise Özel üniversitede kendilerine hiç benzemeyen insanları tanımaya çalışır. Yetişkinliğe adım atan bu gençler dostluk, aşk ve aile üzere kavramları deneyimleyecekleri uzun bir seyahate çıkacaklardır. 

Darmaduman dizisi kıssası

DARMADUMAN DİZİSİ OYUNCULARI KİMLERDİR?

Kısa müddette herkesin beğenisini kazanan Darmaduman dizisinin direktör koltuğunda Deniz Yorulmazer otururken senaristliğini ise Damla Serim üstleniyor. 

Darmaduman dizisi başrol oyuncuları

Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan, Aslıhan Malbora, Aytaç Şaşmaz’ın başrollerini paylaştığı üretimin kadrosunda Nur Fettahoğlu, Necip Memili, Metin Coşkun, Meral Çetinkaya, Ali Önsöz, Beste Can Sağlam ve Umut Kaya gibi başarılı oyuncular yer alıyor. 

Darmaduman dizisi oyuncuları

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir