saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Dünyaca Ünlü rapçi Takeoff silahlı atakta hayatını kaybetti! Otopsi sonucu açıklandı

Dünyaca Ünlü rapçi Takeoff silahlı atakta hayatını kaybetti! Otopsi sonucu açıklandı

admin admin -
28 0


En Fazla dinlenenler listesinde sık sık tepeye ismini yazdıran dünyaca Ünlü rapçi Takeoff, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir partide çıkan arbede sonucu başı ve boynuna isabet eden kurşunlar sebebiyle ömrünü yitirdi. Yetkililer, Ünlü rapçinin otopsi sonucunu açıkladı.

Dünyaca Ünlü ABD’li rap kümesi ‘Migos‘un üyesi, “Takeoff” takma ismiyle sahneye çıkan Kirshnik Khari Ball, salı günü kümenin diğer üyeleri olan amcası Quavove ve kuzeni Offset ile bir aktifliğe katıldı. Tertipte çıkan münakaşa sonucu Ünlü rapçi Hadise yerinde hayatını kaybetti.

Takeoff

Gelen ihbarların üzerine Hadise yerine ulaşan Houston polisi soruşturmayı sürdürürken Ünlü sanatkarın boynundan ve başından kurşunlara maruz kaldığı açıklandı. Bilardo ve bowling salonunda gerçekleşen aktiflikte çıkan tartışmada iki kişinin de ağır bir formda yaralandığı ve hastanede tedavilerinin devam ettiği Anlatım edildi. 

Houston’daki Harris County İsimli Bilimler Enstitüsü tarafından yapılan otopsinin akabinde Ünlü rapçinin asıl vefat nedeni “kafa ve gövdeden kola gerçek delici silah yaraları” biçiminde açıklanırken vefat şekline “cinayet” notu düşüldü. 

Takeoffun mevt nedeni açıklandı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Aslı Tandoğan’dan kızına Aka jest! Hem çaldı hem söyledi

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir