saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. Ameliyat

Ameliyat

Genel

Ayhan Aşan hastalığa yakalandığını duyurdu! “Beklemediğim bir şeydi”

admin
0 9

Müzikçi Ayhan Aşan’dan sevenlerini üzen haber geldi. Aşan, yakın vakitte geçirdiği tiroid ameliyatı olduğunu açıkladı. meşhur isim, “Ani bir ameliyat oldu, beklemediğim bir şeydi” dedi.

Genel

Asmalı Konak’ın Zeynep’i Eylen Yıldız’dan üzen haber! Apar topar ameliyata alındı

admin
0 16

Bir periyodun unutulmaz dizileri ortasında yer Meydan Asmalı Konak’ta Zeynep karakterine hayat veren oyuncu hareket Yıldız’dan sevenlerini üzen haber geldi. Yıldız, yaşadığı sıhhat meseleleriyle apar topar ameliyata alındı. İşte nihayet sıhhat durumu…

Genel

Yargıtay’dan emsal karar! Estetik ameliyatta doktordan garanti şartı

admin
0 24

Hoş görünmek için estetik yaptıran birçok şahıs geçirdiği operasyon sonrası yaşanılan mağduriyetleri gidermek için Yargıtay’dan emsal niteliğinde karar geldi. Yüksek mahkeme, estetik ameliyatta tabibin, hastanın istediği sonucu komplikasyonlar haricinde garanti etmek zorunda olduğuna hükmetti.

Genel

Kerem Bürsin’den üzen haber! Ameliyata masasına yattı

admin
0 27

Kahramanmaraş zelzelesinde toplumsal medya hesabından Tüm dünyaya yardım davetinde bulunan Ünlü oyuncu Kerem Bürsin hayranlarını korkuttu. Bürsin’in ameliyat masasına yattığı öğrenildi.

Genel

İclal Aydın ameliyat oldu! Ünlü oyuncu sağlık durumu hakkında bilgi verdi

admin
0 27

Üç Kız Kardeş dizisinin başrol oyuncularından olan Ünlü oyuncu İclal Aydın ameliyat oldu. Operasyondan sonra ayaklanan Ünlü oyuncu toplumsal medya hesabı üzerinden sıhhat durumu hakkında bilgi verdi.

Genel

Engin Öztürk’ten üzen haber geldi! Sıfırıncı Gün dizisi çekimleri durduruldu! Ameliyat olan…

admin
0 35

Sıfırıncı Gün ile ekranlara gelen Engin Öztürk’ten sevenlerini üzen haber geldi. Oyuncunun apar topar ameliyat olmasından Dolayı da Sıfırıncı Gün dizisi çekimleri durduruldu.