Tag

Ameliyat

Ayhan Aşan hastalığa yakalandığını duyurdu! “Beklemediğim bir şeydi”

Müzikçi Ayhan Aşan’dan sevenlerini üzen haber geldi. Aşan, yakın vakitte geçirdiği tiroid ameliyatı olduğunu açıkladı. meşhur isim, “Ani bir ameliyat oldu, beklemediğim bir şeydi” dedi.

Asmalı Konak’ın Zeynep’i Eylen Yıldız’dan üzen haber! Apar topar ameliyata alındı

Bir periyodun unutulmaz dizileri ortasında yer Meydan Asmalı Konak’ta Zeynep karakterine hayat veren oyuncu hareket Yıldız’dan sevenlerini üzen haber geldi. Yıldız, yaşadığı sıhhat meseleleriyle apar topar ameliyata alındı. İşte nihayet sıhhat durumu…

Yargıtay’dan emsal karar! Estetik ameliyatta doktordan garanti şartı

Hoş görünmek için estetik yaptıran birçok şahıs geçirdiği operasyon sonrası yaşanılan mağduriyetleri gidermek için Yargıtay’dan emsal niteliğinde karar geldi. Yüksek mahkeme, estetik ameliyatta tabibin, hastanın istediği sonucu komplikasyonlar haricinde garanti etmek zorunda olduğuna hükmetti.

İclal Aydın ameliyat oldu! Ünlü oyuncu sağlık durumu hakkında bilgi verdi

Üç Kız Kardeş dizisinin başrol oyuncularından olan Ünlü oyuncu İclal Aydın ameliyat oldu. Operasyondan sonra ayaklanan Ünlü oyuncu toplumsal medya hesabı üzerinden sıhhat durumu hakkında bilgi verdi.

Engin Öztürk’ten üzen haber geldi! Sıfırıncı Gün dizisi çekimleri durduruldu! Ameliyat olan…

Sıfırıncı Gün ile ekranlara gelen Engin Öztürk’ten sevenlerini üzen haber geldi. Oyuncunun apar topar ameliyat olmasından Dolayı da Sıfırıncı Gün dizisi çekimleri durduruldu.

Hülya Bozkaya’nın kanser hastalığı tekrar nüksetti! O süreci ağlayarak anlattı.

Alişan’ın yakın arkadaşı olan Hülya Bozkaya geçen sene geçirmiş olduğu “yumurtalık kanseri”ne yakalandığını belirtmişti. Hastalığının tekrar nüksetmesi üzerine hastaneye yatan Hülya Bozkaya, yakalandığı kanser sürecini ağlayarak anlattı.

Sergen Deveci’den hasta yatağında ilk paylaşımı geldi! “Kaybettiğimiz canlarımıza…”

Turne dönüşü bahtsız bir kaza geçiren ve meslektaşlarından kimilerini kaybeden Ünlü oyuncu Serkan Deveci, ameliyata alınmasının akabinde Önlem gayeli ağır bakıma alınıp uyutulmuştu. Kendine gelen ve sevenlerine birinci haberi fotoğraf paylaşarak verdi.

Sergen Deveci ameliyattan çıktı! Yoğun bakımda uyutulan Deveci…

Turne dönüşü şanssız bir kaza geçiren ve meslektaşlarından kimilerini kaybeden Ünlü oyuncu Serkan Deveci, ameliyata alınmasının akabinde Önlem maksatlı ağır bakıma alınıp uyutuldu.

Türker İnanoğlu’ndan sevindiren haber! Hastaneden taburcu oldu

Ünlü üretimci ve direktör Türker İnanoğlu, Türkiye’nin birinci sinema bölümündeki sayılı isimlerinden biriydi. 86 yaşındaki Ünlü direktör geçtiğimiz haftalarda düşerek, kalça kemiğini kırmıştı. Enfeksiyon kapan İnanoğlu hastaneye kaldırılmış fakat ameliyata alınamamıştı. İnanoğlu’ndan sevindiren haber geldi.