Sergen Deveci’den hasta yatağında ilk paylaşımı geldi! “Kaybettiğimiz canlarımıza…”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Turne dönüşü bahtsız bir kaza geçiren ve meslektaşlarından kimilerini kaybeden Ünlü oyuncu Serkan Deveci, ameliyata alınmasının akabinde Önlem maksatlı ağır bakıma alınıp uyutulmuştu. Kendine gelen ve sevenlerine birinci haberi fotoğraf paylaşarak verdi.

Ekibiyle Birlikte ‘Baş Belası’ isimli tiyatroyu sergilemek için Amasya turnesinde olan ve dönüşte takımıyla Bir arada şanssız bir kaza geçiren Serkan Deveci, ambulans uçakla İstanbul’da Özel bir hastaneye kaldırılmıştı. 3 kişinin hayatını kaybettiği ve 8 kişinin ağır yaralandığı kazada Serkan Deveci ameliyata alınmasının akabinde Denetim hedefli uyutulmuştu. Kendini yeterli hisseden ve durumu yeterli olan Sergen Deveci’den birinci paylaşım geldi.

Sergen Deveci

HASTA YATAĞINDA BİRİNCİ PAYLAŞIMI GELDİ!

Meslektaşlarından 3 kişinin hayatını yitirdiği ve kazadan kendisinin sağ kurtulduğu Sergen Deveci birinci paylaşımını hastanede çekildiği fotoğrafa şu notu düşerek sevenleri ile paylaştı: “Bazı haberlerin önüne geçmek ya da durdurmak için paylaşım yapmak zorundayım. Şu süreçte Birlikte yollardan geçtiğimiz arkadaşlarımızı kaybetmenin acısını hissediyorum yalnızca. Haberlerin bilakis çok yeterliyim, hissediyorum, Yemek yiyorum ve reaksiyon veriyorum. Gündemi bu halde meşgul ederek size ziyan vermek istemiyorum. Sevginizi kısacık müddette pek derinden hissettim. 2. Baharımın geriye kalan kısmında daima buna, bu sevgiye layık olmaya çalışacağım. Kaybettiğimiz canlarımıza, arkadaşlarımıza, dostlarıma Allah’tan rahmet diliyorum. Sağlıklı günlerde görüşmemiz dileklerimle lütfen benim için endişelenmeyin” dedi.

Serkan Deveciden birinci paylaşım geldi

NE OLMUŞTU?

BOYUN VE OMURGASINDA KIRIKLAR MEYDANA GELDİ

Kazadan sonra acile kaldırılan Sergen Deveci’nin boynunda ve omurgasında kırıklar meydana geldiği öğrenilmişti. Hastanenin Medikal Yöneticisi Uzm. Dr. hür Şamilgil, Deveci’nin sıhhat durumu ve ameliyatla ilgili açıklamalarda bulunmuştu.

Sergen deveci hekim açıklaması

“MORELİ PEK YERİNDE ESPİRİLER YAPIYOR”

Dün akşam  müdahalede bulunan ve Sergen Deveci’nin durumu hakkında tabip şu kelamlara değinmişti:

“Kendisinin boynunda, omurgalarında kırık var. Kırığa bağlı olarak bir ameliyat olmasına karar verildi. bütün hazırlıkları yapıldı; kendisini biraz Evvel ziyaret ettim. Morali pek yerinde, espriler yapıyor. Güzel olacağına inanıyor. Prof. Dr. Azmi Hamzaoğlu hocamız omurga cerrahisi konusunda esasen İsim yapmış birisi. Kendisi birazdan ameliyata alınacak. Umarım ameliyat da başarılı geçecek. bütün dileklerimiz onun uygunlaşması yönünde” demişti.

KAZA SONRASI KÖPEĞİYLE BİRİNCİ BULUŞMA ANI!

İşte Sergen Deveci’nin köpeği ile buluşma anları:

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir