Ayhan Aşan hastalığa yakalandığını duyurdu! “Beklemediğim bir şeydi”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 19, 2023 Yorum Yok

Şarkıcı Ayhan Aşan’dan sevenlerini üzen haber geldi. Aşan, yakın vakitte geçirdiği tiroid ameliyatı olduğunu açıkladı. meşhur isim, “Ani bir ameliyat oldu, beklemediğim bir şeydi” dedi.

Uzun vakittir ekranlardan Irak olan Ünlü müzikçi Ayhan Aşan Nişantaşı City’s’de görüntülendi. 55 yaşındaki Ünlü İsim yaptığı açıklamayla hayranlarını korkuttu.

“BEKLEMEDİĞİM BİR ŞEYDİ”

Gazetecilerle konuşan Aşan, tiroid ameliyatı olduğunu söyleyerek; şu sözleri kullandı:

“Çalışmalarımıza ameliyat yüzünden Ara verdik. Bayram prestijiyle işlerime başlıyorum. Bayramda Aka ihtimalle Batum, daha sonra Kıbrıs ve Almanya sahnelerim olacak. Birden bir ameliyat oldu. Beklemediğim bir şeydi. Check-Up yaptırdıktan sonra ortaya çıktı. 2-3 cm’lik kitleydi. Acil olarak aldırdık.”

Aşan, “Meslek hastalığı mı?” sorusuna, “Evet. fakat şu Lahza Fazla yeterliyim. Sanat hayatımda 30 sene oldu” cevabını verdi.

Ünlü müzikçi birebir vakitte geçtiğimiz yıllarda bütün dünyayı tesiri altına Meydan koronavirüs nedeniyle eski eşinin vefat ettiğini açıkladı. Aşan, “En Aka oğlum otizimli. Sık sık görüşüyoruz. Görüşemediğimiz vakitler olmuştu ortayı kapatıyoruz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Müge Anlı ve Dilan Polat ortasındaki altın gerilimi! Tenkitlere sinirlendi

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir