Angelina Jolie mülteciler ve dezavantajlı bireyler için harekete geçti

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı May 19, 2023 Yorum Yok

Amerikalı oyuncu, sinema imalcisi ve hayırsever Angelina Jolie, mülteci ve dezavantajla bireyler için işlik kurdu. Jolie, işlik çalışmalarında gayelerinin kültürel mirasların zenginliklerinin paylaşılmasına yardım etme ve teşebbüslerinin geliştirilmesi olduğunu belirtti.

ABD’li oyuncu ve sinema yapımcı Angelina Jolie, uzun yıllar Birleşmiş Milletler’de Mülteciler Yüksek Komiserliği Yeterli Niyet Elçiliği misyonunu üstlenmiş mültecilerin meseleleri üzerine birçok çalışmaya katılmıştı. 2022 yılında Güzel Niyet Elçiliği’nden çekilen Jolie, ferdî olarak çalışmalarına devam ediyor.

Angelina Jolie

MÜLTECİ VE DEZAVANTAJLI BİREYLER İÇİN ‘ATALIER JOLIE’ ATÖLYESİ

Angelina Jolie, yeteneklerine Müsait biçimde mülteciler ve dezavantajlı kümelerden oluşan geniş bir takımı ‘Atelier Jolie’de bir ortaya getireceğini Anlatım etti. meşhur oyuncu, projenin kültürel mirasların zenginliklerinin paylaşılmasına yardım etme ve teşebbüslerinin gelişmesini destekleme hedefine sahip olduğunu belirtti. Ayrıyeten Jolie, çalışmalar dahilinde eski kıyafetlerin Tamir edilmesi ya da Geri dönüşüme kazandırılmasının Mümkün olabileceğini de aktardı.

Angelina Jolieden mülteciler ve dezavantajlar için yeni proje

Angelina Jolie, açıklamasında, “Hepimiz oburlarının dizaynlarını toplayabilir ve onlardan etkilenebiliriz. Lakin kendini Anlatım etmenin en yüksek biçimi ve bence en eğlencelisi kendimiz için yaratmaktır” tabirlerine yer verdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Yüz Yıllık Mucize’de “Aşk-ı Memnu” göndermesi! “Matmazel, Adnan Bey’i unutamamış”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir