Sergen Deveci ameliyattan çıktı! Yoğun bakımda uyutulan Deveci…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Turne dönüşü şanssız bir kaza geçiren ve meslektaşlarından kimilerini kaybeden Ünlü oyuncu Serkan Deveci, ameliyata alınmasının akabinde Önlem hedefli ağır bakıma alınıp uyutuldu.

Ekibiyle Bir arada ‘Baş Belası’ isimli tiyatroyu sergilemek için Amasya turnesinde olan ve dönüşte takımıyla Birlikte şanssız bir kaza geçiren Serkan Deveci, ambulans uçakla İstanbul’da Özel bir hastaneye kaldırılmıştı. 3 kişinin hayatını kaybettiği ve 8 kişinin ağır yaralandığı kazada Serkan Deveci ameliyata alındı.

Sergen Deveci

ÖNLEM MAKSATLI UYUTULDU

Geçirdiği kaza sonrasında boynunda ve omurgasında yaşanan kırıklar nedeniyle ameliyata alındı. meşhur oyuncu, ameliyat sonrasında Önlem maksatlı ağır bakıma alınıp uyutuldu.

Serkan Deveci ameliyat sonrası uyutuldu

NE OLMUŞTU?

BOYUN VE OMURGASINDA KIRIKLAR MEYDANA GELDİ

Kazadan sonra acile kaldırılan Sergen Deveci’nin boynunda ve omurgasında kırıklar meydana geldiği öğrenilmişti. Hastanenin Medikal Yöneticisi Uzm. Dr. hür Şamilgil, Deveci’nin sıhhat durumu ve ameliyatla ilgili açıklamalarda bulunmuştu.

Sergen deveci tabip açıklaması

“MORELİ ÇOK YERİNDE ESPİRİLER YAPIYOR”

Dün akşam  müdahalede bulunan ve Sergen Deveci’nin durumu hakkında tabip şu kelamlara değinmişti:

“Kendisinin boynunda, omurgalarında kırık var. Kırığa bağlı olarak bir ameliyat olmasına karar verildi. bütün hazırlıkları yapıldı; kendisini biraz Evvel ziyaret ettim. Morali çok yerinde, espriler yapıyor. Düzgün olacağına inanıyor. Prof. Dr. Azmi Hamzaoğlu hocamız omurga cerrahisi konusunda aslında İsim yapmış birisi. Kendisi birazdan ameliyata alınacak. Umarım ameliyat da başarılı geçecek. bütün dileklerimiz onun uygunlaşması yönünde” demişti.

KAZA SONRASI KÖPEĞİYLE BİRİNCİ BULUŞMA ANI!

İşte Sergen Deveci’nin köpeği ile buluşma anları:

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir