Erdal Sakız cinayetinde şok gelişme! Müge Anlı programında yayın çıkışı gözaltı kararı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Müge Anlı programında bir Sır perdesi daha aralanmaya devam ediyor. Karasu ilçesinde günlerdir haber alınamayan Erdal Sakız cinayeti gündemi sarsmıştı. Ormanlık bir alanda aracının içerisinde silahla vurulmuş halde meyyit olarak bulunan Erdal Sakız cinayetinde ise yeni gelişmeler gün yüzüne çıkmaya başladı. Müge Anlı programında yayın çıkışı 5 şahıs göz altına alındı.

Karasu ilçesinde günlerdir haber alınamayan adamın ailesi Erdal Sakız, kaybolduktan sonra Müge Anlı’ya başvurmuş ve olayın Sır perdesi yavaş yavaş aralanmaya başlamıştı. Ormanlık bir alanda aracının içerisinde silahla vurulmuş halde meyyit bulunan Erdal  Sakız’ın eşi ve oğlu, öbür tarafta ise sevgilisi ve kuzeni bahis hakkında açıklamalar yapmıştı.

Erdal Sakız cinayetinde şok gelişme 5 şahıs göz altına alındı

5 KİŞİ GÖZ ALTINA ALINDI

Cinayet hakkında birbirilerini suçlayan bireyler hakkında gözaltı kararı çıktı. Karısı, sevgilisini; ortağı, kuzenini suçladığı Erdal Sakız’ın kuşkulu cinayetinde şok gelişmeler yaşandı. Sakarya Vilayet Jandarma Komutanlığına bağlı İstihbarat timleri, Müge Anlı’ya çıkan 5 şahıs canlı yayından sonra eşinin, kuzeninin ve oğlunun da içinde yer aldığı bireyler tabirlerini vermek üzere götürüldü.

Müge Anlı Erdal Sakız cinayeti hakkında gelişmeler ortaya çıktı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Nazlı Sabancı’dan yeni gelin videosu! Kebap yaptığı anlar…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir