Erdal Sakız cinayetinde şok gelişme! Müge Anlı yayın çıkışında gözaltı kararı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Müge Anlı programında bir Sır perdesi daha aralanmaya devam ediyor. Karasu ilçesinde günlerdir haber alınamayan Erdal Sakız cinayeti gündemi sarsmıştı. Ormanlık bir alanda aracının içerisinde silahla vurulmuş halde meyyit olarak bulunmuştu. Erdal Sakız cinayetinde ise yeni gelişmeler gün yüzüne çıkmaya başladı.

Karasu ilçesinde günlerdir haber alınamayan adamın ailesi Erdal Sakız, kaybolduktan sonra Müge Anlı’ya başvurmuş ve olayın Sır perdesi yavaş yavaş aralanmaya başlamıştı. Ormanlık bir alanda aracının içerisinde silahla vurulmuş halde meyyit bulunan Erdal  Sakız’ın eşi ve oğlu, diğer tarafta ise sevgilisi ve kuzeni mevzu hakkında açıklamalar yapmıştı.

5 KİŞİ GÖZ ALTINA ALINDI

Cinayet hakkında birbirilerini suçlayan bireyler hakkında gözaltı kararı çıktı. Karısı, sevgilisini; ortağı, kuzenini suçladığı Erdal Sakız’ın kuşkulu cinayetinde şok gelişmeler yaşandı. Sakarya Vilayet Jandarma Komutanlığına bağlı İstihbarat timleri, Müge Anlı’ya çıkan 5 kişiyi canlı yayından sonra eşinin, kuzeninin ve oğlunun da içinde bulunduğu bireyler sözlerini vermek üzere götürüldü.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir