Merve Boluğur’un boşanma davası görüldü! 44 gün süren evlilik…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Görkemli bir düğünle müzisyen Mert Aydın ile dünyaevine giren Merve Boluğur, 44 gün dayanabilmişti. Boluğur ile Fikir ayrılığı yaşayan Mert Aydın’ın boşanma davası açtığı ortaya çıkmıştı. Boşanma davası görülen çift 44 günlük evliliğini 5 dakikada sonlandırdı.

2 Ekim’de Ünlü isimlerin akın ettiği bir düğünle Mert Aydın ile nikah masasına oturan oyuncu Merve Boluğur cephesinden Hadise İzah gelmişti. nihayet vakitlerde paylaştığı fotoğraflarında parmağında yüzüğünün olmayışı takipçilerinin dikkatinden kaçmamıştı. İkili hakkında çıkan “Boşanıyorlar” argümanları gündemde bomba tesiri oluşturmuştu. Fikir ayrılıkları yaşayan çiftin boşanma davası çarşamba günü görüleceği ortaya çıkmıştı. Dün görülen dava 5 dakikada sonlandı.

merve boluğur boşanma davası görüldü

44 GÜN EVLİLİK 5 DAKİKADA BİTTİ

Görkemli bir düğünle evlenen ve toplumsal medyada sıkça paylaşılan Merve Boluğur, hayat arkadaşı ile mutabakatlı olarak yolları ayıracağı söylenmiş daha sonra da baba konutuna döndü diye gündeme gelmişti. Dün Mert Aydınla boşanma davası görülen Boluğur’un 5 dakika içerisinde evliliğini sonlandırdı.

Merve Boluğur eşinden boşanıyor

NE OLMUŞTU?

GELİNLİKLİ FOTOĞRAFLARINA KIYAMADI

Nikaha saatler kala toplumsal medya hesabından soyadını değiştirerek “Merve Boluğur Aydın” yapan Ünlü oyuncu Yeniden süratli davranmış ve dava açmadan  birinci Amel olarak soyadını silmişti.

Merve Boluğur instagram hesabı

 Kullanıcı ismini tekrardan Merve Boluğur olarak güncelleyen oyuncu eşiyle olan bütün fotoğrafları da kaldırmıştı. lakin gelinlik fotoğraflarını silmeye kıyamadı.

merve boluğur boşanıyor

 

BABA MESKENİNE DÖNDÜ

İlk açıklamayı toplumsal medya hesabından yapan Boluğur, paylaşımında şu sözlere yer vermişti:

“Olmadı teşekkürler… hayat bu… Mert’e de mutluluklar. Hoş günlerimiz için teşekkürler…”

İlk İzah Boluğurdan geldi

“ADAM ETTİKLERİMİZ YÜZÜMÜZE BAKMAZ OLDU”

Daha Evvel Instagram sayfasında takipçilerinden gelen soruları yanıtlayan Merve Boluğur, verdiği karşılıklarla ayrılık sinyallerini vermişti. meşhur oyuncu “En Fazla ders çıkardığın olay?” sorusuna “Adam ettiklerimiz yüzümüze bakmaz oldu ya önemsemez sayemde bir yere geldiler birden fazla… Bundan sonra kimseye Aka güzelliklerde bulunmayacağım” karşılığını vermişti.

Merve Boluğur

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Depreme yakalandığı anlar Lahza be Lahza kaydedildi! Twitch yayını terk etti

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir