Türker İnanoğlu’ndan sevindiren haber! Hastaneden taburcu oldu

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Ünlü üretimci ve direktör Türker İnanoğlu, Türkiye’nin birinci sinema bölümündeki sayılı isimlerinden biriydi. 86 yaşındaki Ünlü direktör geçtiğimiz haftalarda düşerek, kalça kemiğini kırmıştı. Enfeksiyon kapan İnanoğlu hastaneye kaldırılmış lakin ameliyata alınamamıştı. İnanoğlu’ndan sevindiren haber geldi.

Solunum rahatsızlığı nedeniyle bir müddettir tedavi altında olan İnanoğlu, geçtiğimiz haftalarda düşerek kalça kemiğini kırmıştı. Hastaneye kaldırılan 86 yaşındaki Ünlü üretimci, enfeksiyon kaptığı için ameliyata alınamamıştı.

Ailesini ve yakın dostlarını endişelendiren İnanoğlu’nun hastaneden taburcu olduğu öğrenildi. Bir mühlet meskende istirahat edecek olan Ünlü üretimci ve direktörün ameliyatına bir hafta sonra yapılan denetimler sonucu karar verileceği bildirildi.

NE OLMUŞTU?

Günümüzde hala birçok projenin ardında olan İnanoğlu, geçtiğimiz cumartesi düşerek kalça kemiğini kırmıştı.

türker inanoğlu

AMELİYATA ALINAMADI!

Kalça kırığı sebebiyle hastaneye kaldırılan 86 yaşındaki Ünlü direktör daha Evvel bel fıtığı ameliyatı olmuş ve meskende düşmesi sonucu kırığının ortaya çıktığını Anlatım eden yetkililer, kırık için ameliyat olup olmayacağının kan durumuna nazaran olduğunu belirtmişti. Kan hastalığının devam etmesi durumunda ameliyatın riskli olacağı öngörüldüğü açıklanmıştı.

erler film

SAĞLIK DURUMUNU BİLDİRDİ

2019’da akciğerlerinde oluşan enfeksiyon nedeniyle kan hastalığı tedavisi gördüğü altı çizilen Türker İnanoğlu, teneffüs rahatsızlığının da devam etmesiyle Birlikte hastanede nezaret altında tutulduğu belirtilmişti. Bahis ile ilgili İzah yapan İnanoğlu “Evde televizyon izlerken kumanda aletine uzandım. O sırada koltuktan düşüp kalça kemiğimi kırdım” açıklamasında bulundu. Tedavisi ise hala devam ediyor…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Bu konutun tasarımı gözlerinizi yorabilir! İzleyenler buhrana girdi…​

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir