Tag

Ünlü

Yıllarca Yusuf İslam’la şarkı söyleyen Linda Lewis hayatını kaybetti!

Uzun yıllar Yusuf İslam ile Bir arada çalışan İngiliz müzikçi Linda Lewis, 72 yaşında hayata gözlerini yumdu. meşhur sanatkarın mevt haberi sevenlerini Yasa boğdu.

Seda Sayan’a Ivana Sert yorumu! Fiyasko dedi giydiği ayakkabıyı eleştirdi

Moda yarışının aranan isimlerinden biri olan İvana Sert, geçtiğimiz günlerde Seda Sayan’ın giysisi hakkında yorumlarda bulundu. Seda Sayan’ın ayakkabılarına dikkat çeken Ivana Sert, daima tıpkı giyindiğini belirterek fiyasko yorumunda bulundu.

Şarkılar Bizi Söyler’in sunucusu Hakan Altun’un babası hakkındaki detay şoke etti!

Müzikler Bizi Söyler programı ile izleyicilerle buluşan Hakan Altun, babası ile gündeme geldi. Hayranlarının Ünlü müzikçinin babasının nereli olduğunu merak etti. Babası hakkındaki ayrıntılar ise herkesi şoke etti.

Şarkılar Bizi Söyle’in sunucusu Hakan Altun’un babası hakkındaki detay şoke etti!

Müzikler Bizi Söyler programı ile izleyicilerle buluşan Hakan Altun, babası ile gündeme geldi. Hayranlarının Ünlü müzikçinin babasının nereli olduğunu merak etti. Babası hakkındaki ayrıntılar ise herkesi şoke etti.

Ben Affleck Matt Damon’ın kirli sırrını ortaya çıkardı! Resmen çöp evde yaşamış

Ünlü aktör Ben Affleck, yıllar Evvel mesken arkadaşı olan Matt Damon’ın kirli çamaşırlarını bir bir ortaya döktü. Damon’ın ‘aşırı pis’ biri olduğunu söyleyen Ünlü yıldız anlattıklarıyla herkesi şoke etti.

Kar küreme aracının altında kalan Jeremy Renner’dan kırmızı halı sürprizi!

Meskeninin önünde kar küreme aracı kazası sonucu ağır bir biçimde yaralanan dünyaca Ünlü Hollywood yıldızı Jeremy Renner, hayranlarına dehşet dolu anlar yaşatmıştı. Güzelleşmesinin 2 yılı bulabileceği söylenen 52 yaşındaki aktörün tedavisi meskende devam ederken hayranlarına Aka bir sürpriz yaptı. Marvel yıldızı, ailesiyle Bir arada “Rennervations” dizisinin prömiyerine katıldı.

Hadise’nin “Mutluluk” pozları kafaları karıştırdı! Alyans paylaşımıyla da dikkat çeken…

Hem müzik mesleğiyle hem de Özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Ünlü müzikçi Hadise, nihayet paylaşımıyla akıllarda soru işareti bıraktı. 37 yaşındaki Ünlü müzikçi o anlarını “Mutluluktan uçtuğumu görmüyorsunuz” notuyla toplumsal medya hesabından paylaştı.

Kar küreme aracının altında kalan Jeremy Renner ilk kez konuştu: Hatamın bedelini ödedim!

Konutunun önünde kar küreme aracı kazası sonucu ağır bir halde yaralanan dünyaca Ünlü Hollywood yıldızı Jeremy Renner, hayranlarına dehşet dolu anlar yaşatmıştı. Güzelleşmesinin 2 yılı bulabileceği söylenen 52 yaşındaki aktörün tedavisi konutta devam ederken Marvel yıldızı, kazanın kendi yanılgısı olduğunu lisana getirdi.

Aras Bulut İynemli’nin sokak stili olay oldu! Yorgun ve mutsuz hali…

Ünlü oyuncu Aras Bulut İynemli, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda kameralara yakalandı. Uzun bir ortanın akabinde birinci Kez görüntülenen Ünlü aktörün sokak tarzı toplumsal medyada Fazla konuşuldu.

Depremzedeler için Türkçe, İngilizce ve Urduca dayanışma şarkısı: Ey Türkiyem

Şubat ayında Türkiye’yi sarsan zelzeleler sonrası milyonlar el ele verdi. Yurt içi ve yurtdışında düzenlenen yardım kampanyaları devam ederken kimi Ünlü isimler depremzedelere moral vermek için harekete geçti. meşhur müzikçi Davut Güloğlu, ABD’li Ünlü sanatçı Della Miles ve Pakistanlı Ünlü müzikçi Abrar Ul Haq düetiyle sarsıntıdan etkilenen vatandaşlar için “Ey Türkiye’m” yapıtı seslendirildi.