Seda Sayan’a Ivana Sert yorumu! Fiyasko dedi giydiği ayakkabıyı eleştirdi

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 28, 2023 Yorum Yok

Moda yarışının aranan isimlerinden biri olan İvana Sert, geçtiğimiz günlerde Seda Sayan’ın giysisi hakkında yorumlarda bulundu. Seda Sayan’ın ayakkabılarına dikkat çeken Ivana Sert, daima tıpkı giyindiğini belirterek fiyasko yorumunda bulundu.

Bugün Ne Giysem, İşte Benim Tarzım üzere moda müsabakalarında heyet üyeliği yaparak tanınan İvana Sert, katıldığı bir programda çarpıcı açıklamalarda bulundu. 21 yaşında Türkiye’ye geldiğini belirten Sert, “Sırbistan annem ise Türkiye babamdır, her şeyi burada öğrendim, uğraş etmeyi bana Türkiye öğretti. Buradan asla gitmeyi düşünmüyorum” halinde yorumda bulundu.

İvana Sert

 Aynı vakitte programda ünlülerin sahne kıyafetlerini yorumladı. Dizi Seda Sayan’a gelince Ünlü modacı İvana Sert, Sayan’ın stiline yaptığı yorumlarla gündeme geldi. meşhur sunucunun giyindiği ayakkabılara dikkat çeken Sert, dikkat çeken yorumlarda bulundu.

AYAKKABILARI FİYASKO

43 yaşındaki Ünlü isim, kadırgalı olarak anılana Seda Sayan’ın giysisinin daima birebir üslup kıyafetler olduğunu, biraz farklı tip ayakkabılar seçmesi gerektiğini söyledi. Sert, “Seda Sayan Fazla hoş bir bayan, proporsiyonu da Fazla hoş fakat ayakkabı seçimleri daima Fazla yanlış, fiyasko, daima birebir ayakkabıyı giyiyor. Gerçek ayakkabıları giyse aslında proporsiyonu Fazla hoş.” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKIEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

İbrahim Tatlıses İzmir’deki Aka yangından kıl hissesi kurtuldu! meşhur sanatkardan birinci paylaşım…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir