Şarkılar Bizi Söyle’in sunucusu Hakan Altun’un babası hakkındaki detay şoke etti!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 23, 2023 Yorum Yok

Şarkılar Bizi Söyler programı ile izleyicilerle buluşan Hakan Altun, babası ile gündeme geldi. Hayranlarının Ünlü müzikçinin babasının nereli olduğunu merak etti. Babası hakkındaki ayrıntılar ise herkesi şoke etti.

Uzun bir ortadan sonra ekranlarda kendini Şarkılar Bizi Söyler programı ile gösteren Hakan Altun’un aile ise hayli dikkat çekiyor. Hayranları tarafından merak edilen Altun’un ailesinden bir ayrıntı ise herkesi şoke etti. Babasının nereli ve kim olduğunu merak eden takipçileri süratli bir formda arama motorundan “Hakan Altun’un babasının nereli?” sorusunu aratmaya başladı. Ailesine dair çıkan ayrıntılar ise herkesi şaşırttı.

Şarkılar Bizi Söyler sunucuları

HAKAN ALTUN’UN BABASI DA ÜNLÜ ÇIKTI!

Her fırsatta ailesine dair düşkünlüğünü lisana getiren Ünlü müzikçi Hakan Altun’un babası kendisi kadar Ünlü çıktı. Eski futbolculardan olan Hasan Altun’dur. Aslen Siirtli olan baba Altun, Arap Hasan lakabı ile de tanınmaktadır. 76 yaşında hayatını yitiren futbolcu; futboldaki performansıyla akıllarda unutulmaz yer edindi. Hasan Altun’un cenaze merasimine ise sanat topluluğundan bir Fazla Ünlü İsim katılmıştı.

İşte Hakan Altun’un babası 

Eski futbolculardan olan Hasan Altun

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Eda Ece’nin set halleri! Yasak Elma setinden keyifli anlar

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir