Ben Affleck Matt Damon’ın kirli sırrını ortaya çıkardı! Resmen çöp evde yaşamış

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 23, 2023 Yorum Yok

Ünlü aktör Ben Affleck, yıllar Evvel mesken arkadaşı olan Matt Damon’ın kirli çamaşırlarını bir bir ortaya döktü. Damon’ın ‘aşırı pis’ biri olduğunu söyleyen Ünlü yıldız anlattıklarıyla herkesi şoke etti.

Dünyaca Ünlü Hollywood yıldızı Ben Affleck, geçtiğimiz günlerde bir televizyon programına konuk oldu. Bugüne dek birçok başarılı işe imza atan Ünlü aktör, şöhretin kapılarını aralamadan evvelki yaşantısı hakkında bilinmeyenlerini anlattı. Bir Devre Ünlü yıldız Matt Damon ile mesken arkadaşı olduğundan bahseden Affleck, Matt Damon’ın sanıldığının tersine ‘çok Pis ve pasaklı’ olduğunu anlattı.

Ben Affleck ve Matt Damon

Ev arkadaşlıkları mühletince katiyetle paklık yapmayı reddeden Damon’a ders vermek için birkaç gün konutu temizlemeyi bırakan Affleck, günler sonra meskene geldiğinde müthiş bir görünümle karşılaşmış. meşhur oyuncu kapıyı açtığında Damon’ı Ufak kurtların, Yemek ambalajlarının, kirli kıyafetlerin ve toz içinde bir odanın ortasında bilgisayar oyunu oynuyorken yakalamış. Damon, durumdan o kadar rahatsız değilmiş ki Ben Affleck’i gördüğünde hiçbir Sorun yokmuş üzere selam vermiş.

Ben Affleck ve Matt Damon Ödül merasiminden kareler

Damon ile yaşamanın Fazla güç olduğunu söyleyen Ünlü aktör, Damon’ın eşinin Fazla sabırlı bir insan olduğunu söyledi ve onun cennette yerinin Amade olduğunu ekledi.

Ben Affleck ve Matt Damon

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Kızılcık Şerbeti’nin Nursema’sı Ceren Karakoç’tan şaşırtan açıklama!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir