Kuruluş Osman’ın Bala Hatun’u Özge Törer babasını paylaştı! Görenler abisi sandı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 23, 2023 Yorum Yok

Başrolünde Burak Özçivit’in yer aldığı kurum Osman dizisinde Bala Hatun rolünü oynayan Özge Törer, toplumsal medya hesabından babasıyla karelerini paylaştı. meşhur yıldızın babasının bu kadar genç olmasına şaşıran hayranları “Abisi sandım” biçiminde yorumda bulundu.

ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Kuruluş Osman’da oynadığı “Bala Hatun” rolüyle Aka zevk toplayan Özge Törer, hem başarılı oyunculuk performansı hem de Duru hoşluğuyla dikkatleri üzerine çekiyor. Toplumsal medya hesabından Fazla sık paylaşım yapmamayı tercih eden hoş oyuncu, nihayet olarak yayınladığı fotoğrafla İlgi odağı haline geldi.

Özge Törer

Babasının doğum gününe Özel Bir arada çekildikleri kareleri takipçilerinin beğenisine sunan Törer, “Sen benim canımın içi” diyerek babasına seslendi. meşhur yıldızın babasıyla pozlarını gören takipçileri ise Aka bir şaşkınlık yaşadı. Herkesin ağabeyi sandığı babasının bu kadar genç olmasına şaşıran toplumsal medya kullanıcıları “Babası değil de ağabeyi sandım”, “Özge Hanımla neredeyse tıpkı yaşta duruyor” formunda yorumlarda bulundu.

Özge Törer ve babası

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Kızılcık Şerbeti’nin Nursema’sı Ceren Karakoç’tan şaşırtan açıklama!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir