Tag

Sıfır Atık

Emine Erdoğan’a BM’de başkanlık görevi! “Şahsım ve ülkem adına gurur duyuyorum”

Sıfır atık projeleriyle dünyaya Örnek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Birleşmiş Milletler (BM) genel Sekreterliği’nden Özel davetlisi olarak katıldı. Erdoğan, Sıfır Atık özel Oturumu öncesi BM genel Sekreteri Antonio Guterres’in kendisine Sıfır Atık Müşavere Şurası Başkanlığı teklifinde bulunduğunu söyledi.

Emine Erdoğan ‘Dünya Sıfır Atık Günü’nde BM’nin özel davetinde konuştu

Sıfır Atık projeleriyle dünyaya Örnek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eli Emine Erdoğan, 30 Mart Dünya Sıfır Atık Günü için BM’de düzenlenen Özel oturuma Davet edilmişti. BM’de Sıfır Atık Projesi’yle ilgili konuşma yapan Erdoğan, New York’ta Azerbaycan Meclis Lideri Sahibe Gafarova ile Türkevi’nde bir ortaya geldi.

Emine Erdoğan ‘Dünya Sıfır Atık Günü’nde BM’nin özel davetine katıldı

Sıfır Atık projeleriyle dünyaya Örnek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eli Emine Erdoğan, 30 Mart Dünya Sıfır Atık Günü için BM’de düzenlenen Özel oturuma Davet edilmişti. Erdoğan, New York’ta Azerbaycan Meclis Lideri Sahibe Gafarova ile Türkevi’nde bir ortaya geldi.

Minik Atahan’ın sıfır atık hediyesine Emine Erdoğan’dan teşekkür paylaşımı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Sıfır Atık Projesi kapsamında dondurma çubuklarından fotoğraf çerçevesi yaparak kendisine gönderen minik Atahan için toplumsal medya hesabından, “Güzel yavrum Atahan…” notuyla başlayan bir kutlama iletisi yayınladı.