Celil Nalçakan’dan deprem felaketi sonrası duygulandıran paylaşım!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 20, 2023 Yorum Yok

Ünlü oyuncu Celil Nalçakan yaşanan zelzele sonrası hislerini anlattı. Depremzedeler için canla başla birinci günden yardım etmeye giden Nalçakan “Herkesin bir kesimi göçük altında” açıklamasında bulundu.

Kardeşlerim dizisiyle tanınan ehil oyuncu Celil Nalçakan Sabah gazetesine röportaj verdi. Nalçakan, Kahramanmaraş ve 10 vilayetimizde meydana gelen zelzele ile ilgili duygusal itiraflarda bulundu. İşte Ünlü ismin duygulandıran açıklamaları;

Ülke olarak Aka bir felaket yaşadık. Neler söylemek istersiniz?

Yüreğimiz yandı hepimizin, yaralandık. Herkesin bir kesimi artık göçük altında. Nasıl ki Bir arada yaralandıysak, yaralarımızı da Bir arada saracağız. Tez vakitte yaralarımızı sararız umarım. Kaybettiğimiz her can için Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum, yakınlarını kaybedenlere sabır diliyorum. Hoş ülkemin başı sağ olsun…

Sivas’tan başlayan bir seyahatiniz var. Doğup, büyüdüğünüz ortam hayata bakışınızı nasıl etkiledi?

Varsıl bir aileden gelmedim ben. Annem ilkokul öğretmeni, babam da teknisyendi. Sonlu bütçeye sahip bir aileydik. Sivas merkezin dışında oturduğumuz için konutumuza Fazla Konuk gelmezdi. güç yıllardı…Benden daha Fakir arkadaşlarım da vardı. Biz birbirimizin yoksulluğuna bile hürmet duyardık. Okul için beslenme çantamıza koyduklarımıza bile dikkat ederdik. Teşhir etmezdik yediklerimizi… O denli vakitlerdi.

DEDEMİN ÖĞRETTİĞİ DUALAR BANA Kuvvet VERİYOR

Ben inançlı biriyim. “Hayırlısı ne ise o olsun” derim yaşadığım olaylar karşısında. Merhum dedemin bana öğrettiği duaları kalbimden Noksan etmem. Bu da bana Kuvvet veriyor. Şükürler olsun ki bu yaşıma kadar geldim. Bir de ben durunca yorulan biriyim. Çalışmak beni yormuyor. Repo günümde bir dergiye yazma yetiştiriyorum. Setimin olduğu akşamlar da sahne alıyorum. Çalışmazsam tembelleşirim.

PAZARDA MANTAR DA SATTIM, BÜFEDE TOST DA

Pazarda mantar da sattım, büfede tost da.. Cebime Fazla Çok hikaye kattım bu sayede. Gül Oğuz bendeki bu cevheri gördü ve cebimdekileri kalbimdekilerle birleştirdim. Ben hâlâ dolmuşa, otobüse biniyorum.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Pınar Altuğ’un yıllar Evvel zelzeleyle ilgili söylediği kelamlar gündem oldu! Çocuklar Duymasın…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir