Minik Atahan’ın sıfır atık hediyesine Emine Erdoğan’dan teşekkür paylaşımı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 15, 2023 Yorum Yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Sıfır Atık Projesi kapsamında dondurma çubuklarından fotoğraf çerçevesi yaparak kendisine gönderen minik Atahan için toplumsal medya hesabından, “Güzel yavrum Atahan…” notuyla başlayan bir kutlama bildirisi yayınladı.

Emine Erdoğan, “Atahan” isimli çocuğun dondurma çubuklarından yaparak kendi fotoğrafını yerleştirdiği çerçeve ve Sıfır Atık Projesi’yle ilgili yazdıklarını Twitter üzerinden paylaşarak, şunları kaydetti:

“Güzel yavrum Atahan, dondurma çubuklarından yaptığın hediyen beni Fazla Mesut etti. Yeşil ve mavi yarınları senin üzere Sıfır Atık hareketine hassas çocuklarımız inşa edecek. Arkadaşlarına Örnek olduğun için seni gönülden kutlama ediyor, Tayyip dedenle Bir arada gözlerinden öpüyoruz.”

Emine Erdoğan

 

Atahandan Emine Erdoğana sıfır atık hediyesi

Atahan isimli çocuğun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’a Armağan ile birlikte gönderdiği notta şu tabirler yer alıyor:

“Sizin başlatmış olduğunuz Sıfır Atık Projesi’ni ailece destekliyoruz. Konutumuzda atıklarımızı ayrıştırıyoruz. Edebiyat yemiş olduğum dondurma çubuklarını biriktirdim. Annemle Birlikte fotoğraf çerçevesi yaptık. Bu çerçeveyi de size İkram etmek istedim. Umarım beğenirsiniz. Sizin ve Tayyip dedenin ellerinden öperim.”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir