Grej nedir? Grej renk ev dekorasyonu nasıl yapılır?

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 15, 2023 Yorum Yok

Ev dekorasyonunda özgün ve kusursuz bir görünümün sırrı olan renkler ortasından seçim yapmak Bazen Vakit kolay olmuyor. Sıradanlıktan Irak ve kuvvetli bir renkle konutunuzun atmosferini değiştirmek istiyorsanız grej tam da size nazaran diyebiliriz. Pekala grej nedir? Grej renk mesken dekorasyonu nasıl yapılır? İşte merak ettiğiniz bütün soruların cevabını sizler için açıkladık…

Ev dekorasyonunda kuvvetli bir nazar açısı oluşturan renkler, istikrarlı bir halde kullanıldığında şahane sonuçlarla karşılaşmanızı sağlayabilir. genel olarak tarzların Ahenk içerisinde olduğu muhakkak bir renk skalası olsa her tarza yakışacak kimi renk kümeleri da bulunmaktadır. Bunlardan biri de bej ve grinin harmanlanmasıyla oluşan grej rengidir. Salondan Döşek odasına, mutfaktan banyoya kadar meskenin pek Fazla köşesinde kusursuz bir geçiş imkanı sunan grej rengiyle konut dekorasyonuna yeni bir Nefes getirebilirsiniz. Gelin, nihayet vakitlerin en trend renklerinden grej ile tesirli bir dekorasyon yapmanın yollarına Bir arada göz atalım.

GREJ NEDİR?

Ev dekorasyonunda nihayet vakitlerde Fazla sık kullanılmaya başlanan grej rengi, sıcak ve soğuk iki tonun bir ortaya gelmesiyle ortaya çıkan bir nötr renktir. Asaletin simgesi olan gri ile İçten ortamların vazgeçilmezi bejin birleşiminden ortaya çıkan grej, konutun her köşesinde beğenilen bir Görünüm elde etmenizi sağlar. 

Grej

GREJ HANGİ DEKORASYON ÜSLUPLARIYLA UYUMLU?

Sıcak bej rengi ve soğuk tonlu grinin harmanlanmasıyla ortaya çıkan grej, neredeyse her renkle Ahenk sağladığı için bütün dekorasyon tarzlarında rahatlıkla tercih edilebilir.

Grej renk mesken dekorasyonu

Eğer grej rengini anne renk olarak kullanmak isterseniz; Bali dekorasyon tarzında ağır ölçüde tercih edebilirsiniz. Sakin renklerin ve doğallığın ön planda olduğu Bali dekorasyon tarzında grej rengini Aleni renk kümeleriyle kombine edebilirsiniz. 

Grej dekorasyon önerileri

Grej birebir vakitte Çağdaş usul dekorasyonlarda ve rustik stil dekorasyonla da olağanüstü bir Ahenk yakalamaktadır. 

Grej rengin kullanıldığı dekorasyon stilleri

GREJ RENK SALONLARDA NASIL KULLANILIR?

Grej renk, salonların her köşesinde rahatlıkla kullanılabilecek bir renktir. Mobilyalarda grej renk tercih ederek ayrıntılarda daha Özgür bir nazar açısı benimseyebilirsiniz.

Grej renk salon dekorasyonu

Dilerseniz birebir renk tonuna Ahenk sağlayacak dekoratif ögelerle bütünselliği yakalayabilir ya da aksesuarlarda canlı ve parlak renkler kullanabilirsiniz.

Grejin uyumlu olduğu renkler

Grej renkli dokumacılık eserlerine yer açarak meskeninizde Aka dokunuşlara imza atabilirsiniz. Koltukların üzerine yerleştireceğiniz örgü battaniyeler ya da Yemek masalarının üzerine sereceğiniz örtülerde grej ayrıntılar şık bir görünümü meskeninize Davet edecek.

Masa dekorasyonunda grej renk kullanımı

Aynı vakitte aksesuarlarda da grej renkli vazoların içerisine yerleştireceğiniz rengarenk çiçekler yada pampaslar epey estetik görünecektir.

Grej renk aksesuar

UNUTMAYIN HOŞ BİR mesken HUZURLU ADIMLARIN BAŞLANGICIDIR!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir