saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. Saldırı

Saldırı

Genel

Uğur Işılak dinlediği gerekçesiyle darp edildi! Vicdansız saldırganlar yakalandı

admin
0 14

Ak Parti seçmeni olan Murat Asan isimli bir vatandaş, şahsi aracında Uğur Işılak’a ilişkin “Doğruya Doğru” modülünü dinlediği gerekçesiyle darp teşebbüsüne uğradı. 5 aylık Hamile eşi ve 18 aylık kızının da bulunduğu ortamda alkollü vatandaş tarafından küfür, hakaret ve atak teşebbüsüne maruz kalan Asan, o anları anbean paylaşarak yardım davetinde bulundu. Yaşananların akabinde 4 kuşkulu Şahıs yakalandı.

Genel

Uğur Işılak dinlediği gerekçesiyle darp edildi! Ünlü sanatçı Murat Asan’ı yalnız bırakmadı

admin
0 18

Ak Parti seçmeni olan Murat Asan isimli bir vatandaş, şahsi aracında Uğur Işılak’a ilişkin “Doğruya Doğru” modülünü dinlediği gerekçesiyle darp teşebbüsüne uğradı. 5 aylık Hamile eşi ve 18 aylık kızının da bulunduğu ortamda alkollü vatandaş tarafından küfür, hakaret ve hamle teşebbüsüne maruz kalan Asan, o anları anbean paylaşarak yardım davetinde bulundu. Yaşananların akabinde Uğur Işılak, çifti yalnız bırakmadı.

Genel

Katy Perry Amerika’daki silahlı saldırılara tepki gösterdi: Bu ülke bizi yüzüstü bıraktı

admin
0 31

Geçtiğimiz günlerde ABD’nin California eyaletinde Los Angeles yakınlarda silahlı bir atak düzenlendi. Müzikçi ve Laf müellifi Katy Perry, heyeti olduğu ses yarışında olaya ait açıklamada bulundu. “Bu ülke bizi yüzüstü bıraktı” diyen müzikçi gözyaşlarına Yargıç olamadı.

Genel

Haluk Levent’in Ecrin Meydan paylaşımı herkesi ağlattı!

admin
0 53

Geçtiğimiz günlerde İstiklal Caddesi’nde gerçekleşen hain terör akınında vatandaşlardan Yusuf Saha ve Ufak kızı Ecrin hayatını kaybetti. Sanatçı …

Genel

Berdan Mardini’ye öz amcasından büyük suçlama! “Beni öldürmek istiyor”

admin
0 50

Ünlü müzikçi Berdan Mardini öz amcası Şahin Karademir tarafından skandal bir tez ile suçlandı. Karademir yeğeni için “Beni öldürmek istiyor …