Hülya Şenkul vefat etti! Ünlü sanatçı son yolculuğuna uğurlandı

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 09, 2023 Yorum Yok

Türkiye’nin Değerli Laf muharrirlerinden Bursalı sanatçı Hülya Şenkul, sevenlerine veda etti. 5 ay Evvel geçirdiği kaza nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını yitiren Şenkul, evvelki gün nihayet yolcuğuna uğurlandı.

Birçok sanatkardan dinlediğimiz müziklerin Laf muharriri ve bestekarı Hülya Şenkul, hayata gözlerin yumdu. 5 ay Evvel geçirdiği kaza sonra tedavi altına alınan Şenkul’un vefatı ailesini ve bütün sevenlerini Yasa boğdu. Sanatçı, dün nihayet seyahatine uğurlandı.

Hülya Şenkul vefat etti

SON SEYAHATİNE UĞURLANDI

Aslen Orhangazi’ye bağlı Narlıcalı olan ve İstanbul’da yaşayan sanatçı, Laf ve beste muharriri ve tıpkı vakitte Şair olan Hülya Şenkul bir Fazla Ünlü sanatkara yazdığı müzik kelamları ile tanındı.

5 ay Evvel bir trafik kazası geçiren Hülya Şenkul, hastanede tedavi görüyordu. Fakat, Ünlü İsim bütün müdahalelere Karşın hayatını yitirdi.

Hülya Şenkul dün ikindi vakti Orhangazi’de Gazi Orhanbey Mescidinde kılınan cenaze namazının akabinde nihayet seyahatine uğurlandı. Şenkul’un cenaze merasimine ailesi ve sanatçı dostları iştirak sağladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Sosyal medya fenomeni “Sipsecmel”in kızının pankek ile imtihanı!

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir