saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Haluk Levent’in Ecrin Meydan paylaşımı herkesi ağlattı!

Haluk Levent’in Ecrin Meydan paylaşımı herkesi ağlattı!

admin admin -
30 0

Geçtiğimiz günlerde İstiklal Caddesi’nde gerçekleşen hain terör akınında vatandaşlardan Yusuf Saha ve Ufak kızı Ecrin hayatını kaybetti. Sanatçı Haluk Levent de toplumsal medya hesabından minik kız ile ilgili yaptığı paylaşımla yürekleri dağladı. meşhur müzikçi baba-kız hakkındaki bir gerçeği açıkladı.

Taksim İstiklal Caddesi’nde akşam üzeri terör örgütü tarafından bir bombalı atak meydana geldi. Hücumda 6 şahıs hayatını kaybederken, 81 şahıs de yaralandı. Vefat edenlerin ortasında bulunan bir baba-kızın kıssası ise Yürek burktu. meşhur sanatçı Haluk Levent, mevzuya dair toplumsal medya hesabından İzah yaptı.

Haluk Levent

ÇOCUK MESKENLERİ UYUM MERKEZİ’NDE MİSYON YAPIYORDU

Aile ve Toplumsal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, toplumsal medya hesabından İzah yaptı. Bakan Yanık, şu tabirleri kullandı:

Yusuf Saha ve kızı Ecrin Meydan

“Yüreğimiz İstanbul’daki hain hücumdan gelen Sıkıntı haberle yandı. Çalışma arkadaşımız Yusuf Saha ve kızı Ecrin’i kaybettik. Ailesinin, yakınlarının ve çalışma arkadaşlarımızın başı sağ olsun. Bir baba ve kızının hayatını kaybetmesine neden olan bu kalleş saldırıyı lanetliyorum.” 

Yusuf Meydan’ın Adana’da Çocuk Konutları Uyum Merkezi Müdürlüğü’nde çalıştığı ve müsaadeli olarak İstanbul’a gittiği öğrenildi.

ecrin meydan

“İSTANBUL’A KIZ İSTEMEYE GELDİLER”

Olayda hayatını kaybeden Ecrin’in küçüklük fotoğrafı toplumsal medyada yayıldı. Minik Evrin’in fotoğrafını profil resmi yapan müzikçi Levent, baba-kız hakkındaki Tasa gerçeği açıkladı.

Sanatçı, “Profil fotomdaki Ecrin’in 3 yaşındaki hali.Ecrin’in şimdiki hali sağda gördüğünüz foto. 9 yaşındaydı. (Hepimiz küçüklük fotosunu kullandık) Adana’dan ailece İstanbul’a amcasına kız istemeye geldiler. Dün Adana’ya döneceklerdi. Baba Ecrin’e İstiklal caddesini göstermek istedi” tabirlerini kullandı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir