Berdan Mardini’ye öz amcasından büyük suçlama! “Beni öldürmek istiyor”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 14, 2022 Yorum Yok

Ünlü müzikçi Berdan Mardini öz amcası Şahin Karademir tarafından skandal bir tez ile suçlandı. Karademir yeğeni için “Beni öldürmek istiyor” diyerek herkesi şoke etti. Berdan Mardini tarafından dolandırıldığını ve konutunun önünde 15 şahıs tarafından dövdürüldüğünü sav eden Kandemir’in argümanları gündeme bomba üzere düştü. Ticaret sonrası ortaları açılan amca ile yeğenin ortalarına Nakit girdi…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Ünlü müzikçi Berdan Mardini’ye öz amcası Şahin Karademir tarafından skandal bir suçlama geldi. Mardini’nin amcasının argümanına nazaran, Berdan Mardini kendisini dolandırdıktan sonra azmettirici 15 şahıs tarafından konutunun önünde darp ettirdi. Aralarının ticaret yüzünden açıldığı bilinen amca yeğenin ortasına Nakit girdiği söyleniyor.

Berdan Mardini

TİCARET ORTALARINI BOZDU

Amca Şahin Kandemir, memleketleri olan Mardin’de istihdam oluşturmak ismine 2016’da kayalık araziyi düzenlediklerini ve gül takım sürece tesisi ile Yurt dışına İhracat yapma planlarının olduğunu söyledi. Berdan Mardini ile paydaşlık yapan Kandemir bu işe girmek için kredi çektiklerini Ama Mardini’nin bankalarda yüklü ölçüde borcu bulunduğunu bilmediğini belirtti. Şahin olayı öğrendikten sonra yeğenini  dolandırıcılıkla suçladığı ve şikayette bulunduğu için darp edildiği tezini ortaya attı.

Şahin Karademir

SALDIRIYA UĞRADIK İDDİASI

Şahin Karademir, “Önceki gün Avcılar’daki konutumuzdan 11 yaşındaki oğlumu, kardeşim ve eşim ile okula götürürken, sabahtan bu yana beklediklerini anladığımız en az 15 kişinin sopalı, döner bıçaklı saldırısına uğradık. atak sırasında ‘Berdan Mardini’nin kredi çekmesine müsaade vermeyeceksin ha?’ dediklerini duyduk” açıklamasını yaparak kardeşi ve eşiyle Bir arada Avcılar’daki meskenlerinin önünde araçlarına binecekleri sırada atağa uğradıklarını tez etti.

Şahin Karademir

Yaşanan bu akından sonra eşi Elvan Karademir ve oğlunun uyuyamadığını söyledi. Başında vuruş alarak yaralanan Erol Kandemir’den ise bu hücumun Değerli olmadığı, işin gerisinde kimin yer aldığı bildikleri argümanı geldi.

Erol Karademir

“6 MİLYONLUK HACİZ YOLLADI”

Şahin Karademir “Benim kapıma ondan Dolayı 6,5 milyon lira haciz geldi.” sözlerini kullanarak 2,5 milyon lira bedelindeki gayrimenkullerinin Berdan Mardini’nin elinde olduğunu söyledi.

Şahin Karademir

“BENİ ÖLDÜRMEK İSTİYOR”

Kanal D’nin haberine nazaran Berdan Mardini için “5 yılda bitirdiğim projeyi ona verdim, yine kurdum ancak peşimi bırakmıyor. Beni öldürmek istiyor.” diyen Kandemir’in, “Berdan Mardini Karademir’e, nitelikli dolandırıcılıktan dava açtım, beni tehdit ediyor ve ‘seni öldüreceğim.’ diyor.” tezi gündeme bomba üzere düştü.

4 KİŞİ GÖZ ALTINDA

Olayın akabinde Şahin Kandemir’in şikayeti üzerine 4 kişi Avcılar güvenlik Müdürlüğü tarafından göz altına alınırken, saldırganların araçlarında av bıçağı, balta ve döner bıçağı bulunduğu belirtildi. Olayla ilgili soruşturma sürerken Berdan Mardini cephesinden şimdi gelen bir İzah bulunmuyor.

Berdan MArdini

Konuyla ilgili röportajın görüntüsü:

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir