saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. Özcan Deniz

Özcan Deniz

Genel

Özcan Deniz, TOGG’la sahneye çıktı! Bakan Varank co-pilotluk yaptı

admin
0 20

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Kültür Sanat ve Turizm Vakfı tarafından düzenlenen ‘Bursa’da Aka Buluşma’ konserinde Özcan Deniz, yapılan Özel bir rampa sayesinde yerli araba Togg’la sahneye çıktı. O anlar, Tarkan’ın sahneye asansörle çıkışına atıf olarak “Artık asansör dönemi bitti TOGG sahneye çıktı” dedirtti.

Genel

Özcan Deniz’in oğlu Kuzey 5 yaşına girdi! Baba oğulun mutluluğu sosyal medyayı salladı

admin
0 26

Ünlü müzikçi ve oyuncu Özcan Deniz’in Feyza Aktan ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Kuzey, 5 yaşına girdi. Oğlunun ıslak günü partisi için harekete geçen Ünlü oyuncunun şimal ile pozları toplumsal medyaya damga vurdu.

Genel

Özcan Deniz’i darp ettiği iddia edilen Feyza Aktan’a mahkemeden kötü haber! Cezası belli oldu

admin
0 29

Özcan Deniz’in, eski eşi Feyza Aktan’a şiddet uyguladığı gerekçesiyle yargılandığı velayet davasında karar çıkmış ve annesine verilmişti. Aktan’ın eski eşi Özcan Deniz’i darp ettiği savıyla ‘kasten yaralama’ ve ‘mala ziyan verme’ hatalarından yargılanmasına başlanmıştı. Aktan’a mahkemeden Kötü bir haber geldi. Cezası muhakkak oldu.

Genel

Özcan Deniz ve Samar Dadgar’ın nikahından hiç görülmemiş kareler! Mutluluklarına yorum yağdı

admin
0 35

Geçtiğimiz aylarda Ünlü müzikçi Özcan Deniz’den evlilik teklifi Meydan İranlı modacı Samar Dadgar’ın Ünlü müzikçinin annesi ve ablasını konuttan kovduğu argüman edilmişti. Annesi ve Dadgar ortasında kalan Özcan Deniz, annesini yok sayarak Dadgar ile apar topar nikah masasına oturdu. Eşini Mesut etmek için her şeyi yapan Özcan Deniz ve Dadgar’ın nikahından kareler aylar sonra toplumsal medyaya damga vurdu.

Genel

Özcan Deniz tüm servetini eşinin önüne döktü! Samar Dadgar’a aldığı arabaya milyonlar ödedi

admin
0 36

Geçtiğimiz aylarda Ünlü müzikçi Özcan Deniz’den evlilik teklifi Meydan İranlı modacı Samar Dadgar’ın Ünlü müzikçinin annesi ve ablasını meskenden kovduğu tez edilmişti. Annesi ve Dadgar ortasında kalan Özcan Deniz, annesini yok sayarak Dadgar ile apar topar nikah masasına oturdu. Eşini Mesut etmek için her şeyi yapan Özcan Deniz, Dadgar’a satın aldığı lüks araca milyonlar ödedi.

Genel

Özcan Deniz ve Samar Dadgar apar topar evlenmişlerdi! Bebek haberinin içyüzü başka çıktı

admin
0 34

Geçtiğimiz aylarda Ünlü müzikçi Özcan Deniz’den evlilik teklifi Meydan İranlı modacı Samar Dadgar’ın Ünlü müzikçinin annesi ve ablasını konuttan kovduğu argüman edilmişti. Annesi ve Dadgar ortasında kalan Özcan Deniz, annesini yok sayarak Dadgar ile apar topar nikah masasına oturdu. Bebek bekledikleri argüman edilen çift hakkındaki gerçek ortaya çıktı.