Annesinin onayı olmadan Samar Dadgar ile evlenen Özcan Deniz’den ilk açıklama!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 29, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz aylarda Ünlü müzikçi Özcan Deniz’den evlilik teklifi Meydan İranlı modacı Samar Dadgar’ın Ünlü müzikçinin annesi ve ablasını konuttan kovduğu tez edilmişti. Annesi ve Dadgar ortasında kalan Özcan Deniz’in annesini yok sayarak Dadgar ile nikah masasına oturdu. Balayı dönüşü görüntülenen Ünlü müzikçi, annesiyle ilgili sorulara “Ailevi problemler, aile ortasında kalacaktır” biçiminde Karşılık verdi.

2019 yılında Feyza Aktan ile olaylı bir boşanma süreci yaşayan şarkıcı Özcan Deniz, oğlu Kuzey’in velayeti için tekraren Defa eski eşiyle karşı karşıya gelmişti. Düşünceli süreçlerin ardından mutluluğu İranlı modacı Samar Dadgar‘da bulan Özcan Deniz, annesi Kadriye Deniz‘in karşı olmasına Karşın Dadgar ile geçtiğimiz hafta nikah masasına oturdu.

Özcan Deniz

İki yıllık birlikteliklerini nikah masasına taşıyan Ünlü çift, balayı tatili için gittikleri Dubai dönüşü havalimanında objektiflere takıldı. Memnunlukları gözlerden kaçmayan çift, “Dostlarımız ve aile ortasında Ufak bir Merasim tercih ettik. Teşekkür ederiz güzel dilekleriniz için” diyerek muhabirlerle sohbet etmeyi ihmal etmedi. 

Samar Dadgar ve Özcan Deniz

Annesinin onayını almadan evlenen Özcan Deniz, ailesiyle ilgili gelen soruları ise “Ailevi problemlerimiz aile ortasında kalıyor ve kalacaktır. Teşekkür ederiz arkadaşlar. Cumartesi gecesi sahnem Mevcut diye erken döndük” şeklinde birkaç cümleyle geçiştirdi. 

Özcan Denizden Ebeveyn açıklaması

DAHA önce NELER OLDU?

20 Ocak’ta sürpriz bir formda Samar Dadgar ile nikah masasına oturan Deniz’in Zekeriyaköy’deki konutunda gerçekleşen merasime annesinin gelmediği ortaya çıktı. 

Özcan Deniz evlendi

Oğlunun Dadgar’la olmasını istemeyen Kadriye Deniz, daha önce “Oğlunuzun evlenmesine sıcak bakıyor musunuz?” sorusuna “Özcan da duysun bunu; evlenmesini istemiyorum. Bir Tane çocuğu var. Kız arkadaşıyla mutluluklar diliyorum. fakat illa nikah masasına mı oturmak lazım? Tahminen bu türlü konuşmam kız arkadaşının gücüne gidebilir, bilmiyorum. ancak istemiyorum” demişti.

Özcan Deniz ve Samar Dadgar evlendi

ÖZCAN DENİZ VE SAMAR DADGAR’IN NİKAHINDAN KARELER ORTAYA ÇIKTI

Ünlü çiftin nikahına dair merak edilen birinci imajlar ortaya çıktı.

Samar Dadgar ve Özcan Deniz nikah pozları

Mutlulukları gözlerden kaçmayan çiftin pozları toplumsal medyada Hadise olurken Dadgar’ın her fırsatta pırlanta yüzüğünü göstermesi dikkatli gözlerden kaçmadı. 1 Milyon TL bedelindeki yüzükle daha önce Taylor Kinney Lady Gaga’ya evlenme teklifi etmişti.

Samar Dadgar pırlanta yüzüğü

GELİN VE KAYNANA ORTASINDA ÇEKİŞME OLDUĞU ARGÜMAN EDİLMİŞTİ!

Ekranların fenomen programı Söylemezsem Olmaz‘ın sunucularından Seren Serengil‘in argümanlarına göre Samar Dadgar, palavra söyleyerek Deniz’in Ebeveyn ve ablasını konuttan attırdı. meşhur müzikçinin annesi Kadriye Deniz‘in karşı olduğu Samar Dadgar’ın istenmeyen gelin olduğu ve meskende adeta terör estirdiği söylendi. 

Özcan Deniz ve Samar Dadgar

Daha öncede Özcan Deniz’in limitsiz kredi kartlarını denetimsiz bir halde kullanarak patlattığı argüman edilen Dadgar hakkındaki yeni savlar ailede krize neden oldu.

Samar Dadgarın Özcan Denizin ailesini meskenden kovduğu sav ediliyor

Annesi ve ablasını Dagdar’dan Dolayı meskende istemediği argüman edilen Deniz, ailesini yarı yolda bırakmak istemedi. Savlara nazaran; Ünlü müzikçi tahlili Zekeriyaköy’de annesi ve iki kardeşiyle Birlikte yaşayacağı butik bir site satın almakta buldu. Geniş bahçe ve havuzuyla dikkat çeken 3 katlı villalar için kesenin ağzını açan Deniz, Yekün 120 milyon TL ödedi. Hem ailesinin yaşayacağı hem de kendi yaşayacağı konutlar için tadilata başlayan Ünlü müzikçi ortada kaldı. 

Özcan Deniz annesine konut yaptırdı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Banka promosyonlarını alıp kullanmak dinen caiz midir?

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir