Kar küreme aracının altında kalmıştı! Jeremy Renner yeğeni için kendini feda etmiş

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 29, 2023 Yorum Yok

Evinin önünde kar küreme aracı kazası sonucu ağır bir formda yaralanan dünyaca Ünlü Hollywood yıldızı Jeremy Renner, hayranlarına kaygı dolu yaşatmıştı. Güzelleşmesinin 2 yılı bulabileceği söylenen 52 yaşındaki aktörün geçtiğimiz günlerde taburcu edildiği öğrenildi. 30’dan Çok kemiğinin kırıldığı açıklanan Ünlü aktörün yeğenini kurtarmak için kendini feda ettiği ortaya çıktı.

“Görevimiz Tehlike”, “Hırsızlar Şehri”, “Avengers: Endgame” ve “Ölümcül Tuzak” gibi bütün dünyada Aka yankı uyandıran üretimlerle isminden Laf ettiren Jeremy Renner, geçtiğimiz günlerde konutunun önünde geçirdiği kaza nedeniyle vefattan dönmüştü.

Jeremy Renner

Künt göğüs travması geçiren ve aracın bacağının üzerinden geçmesiyle ağır bir biçimde yaralanan Ünlü aktör, bir sıra ameliyattan sonra sıhhat durumunda gözlenen güzelleşmeyle birlikte taburcu oldu. Ailesiyle Birlikte olmanın memnunluğunu yaşayan Renner’ın şimdiye kadar iki ameliyat geçirdiği, ilerleyen haftalarda muhtemelen daha Çok ameliyat olmasının gündeme gelebileceği Anlatım edildi.

Jeremy Renner taburcu oldu

“30’DAN Çok KEMİĞİM KIRILDI”

Tedavi sürecine konutunda devam eden Ünlü aktör, toplumsal medya hesabından karelerini paylaşarak “Aileme ve bana gönderdiğiniz iletileriniz ve fikirleriniz için herkese teşekkür etmek istiyorum. Hepinize çokça sevgi ve hürmetler. Bu 30’dan Çok kırık kemik, tıpkı aile ve arkadaşlar ortasındaki sevgi ve bağın derinleşmesi üzere onarılacak, güçlenecek” şeklinde konuştu. Bacaklarıyla ilgili Sorun yaşayan Renner’ın meskenine hastane yatağı yaptırması dikkatlerden kaçmadı. 

Jeremy Renner Instagram paylaşımı

HER ŞEY YEĞENİNİ KURTARMAK İÇİNMİŞ!

Ünlü oyuncunun yaşadığı ağır kazanın akabinde polis raporuna ulaşıldı. Buna nazaran Ünlü aktör, kullandığı kar küreme aracı yeğenine yanlışsız kayınca onu kurtarmak için araçtan atlamak zorunda kaldı. Yeğeninin ezilmesinden korkan Renner, o Lahza yaşadığı panik sebebiyle araçtan atlarken el frenini çekmeyi unuttu. 

DAHA önce NELER OLDU?

Kar küreme aracının altında kaldığı ve Önemli bir biçimde yaralandığı öğrenilen Ünlü yıldızın sözcüsü The Hollywood Reporter’a yaptığı açıklamada “Kar kürerken hava durumuna bağlı bir kaza geçiren Jeremy’nin aldığı yaralar sebebiyle durumunun ‘kritik’ lakin var olarak ‘stabil’ olduğunu doğrulayabiliriz” sözlerini kullanmıştı. Uçakla hastaneye kaldırılan Ünlü oyuncunun aldığı yaralar sebebiyle durumunun ‘kritik’ lakin var olarak ‘stabil’ olduğu belirtilmişti.

Jeremy Renner kaza geçirdi

Yapılan yeni açıklamada Renner’ın güzelleşmesi için önünde uzun bir yol olduğu ve neredeyse 2 Yıl sonra eski formuna dönebileceği Anlatım edildi. Bacaklarından ve başından Önemli boyutta yaralanan Ünlü oyuncuya toplumsal medya hesabından hayranları tarafından dayanak bildirisi gelmeye devam ediyor. 

Jeremy Rennerın sıhhat durumuna ait yeni İzah yapıldı

HASTA YATAĞINDA PAYLAŞIM YAPMIŞTI

Hastane yatağından paylaşımda bulunan Renner, endişelenen hayranlarına seslenerek “Nazik sözleriniz için hepinize teşekkürler. Şu anda yazamayacak kadar dağınık haldeyim. Hepinize sevgiler yolluyorum” dedi.

Jeremy Renner Instagram paylaşımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Banka promosyonlarını alıp kullanmak dinen caiz midir?

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir