Sinan Çalışkanoğlu Yıldız Tilbe’ye ağır ithamlarda bulundu: Ya kötü niyetli ya akıl hastası!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 29, 2023 Yorum Yok

Hayvansever kişiliğiyle isminden Laf ettiren oyuncu Sinan Çalışkanoğlu, Yıldız Tilbe’nin hayvanlar hakkındaki telaffuzlarına ateş püskürdü. Tilbe’nin ‘sokak köpeklerini gebertin’ açıklaması karşısında küplere binen Çalışkanoğlu, “Yıldız hanım ya Üzücü niyetli ya da akıl hastası” sözlerini kullandı.

Bir periyoda damga vuran “Selena” dizisinde oynadığı “Hades” karakteriyle hafızalara kazınan Sinan Çalışkanoğlu, yakın zamanda “Başım Belada” adlı yeni dizisiyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yeni projesi başlamadan Evvel Akşam Gazetesi Güneş Eki Haber Müdürü Yasemin İlan’ın hazırladığı Akşam Yıldızı adlı programa konuk olan Ünlü oyuncu İçten açıklamalarda bulundu. 

Sinan Çalışkanoğlu Akşam Yıldızı programına katıldı

Evinin bahçesinde 25, meskeninde de 8 kedi ve bir köpeğin bakımını üstlenen Ünlü oyuncu, başarılı Uğraş hayatının yanı Dizi hayvanseverliğiyle de sık sık gündeme geliyor. Yıldız Tilbe‘nin sokak hayvanları için attığı ve Aka reaksiyon topladığı “Saldıran köpek kümelerine bulundukları bölgenin halkı zehirli et versin hepsi gebersin” tweet’i hatırlatılan Ünlü oyuncu, Yıldız Tilbe’yi yerden yere vurdu. 

Sinan Çalışkanoğlu

SİNAN ÇALIŞKANOĞLU YILDIZ TİLBE’YE hiddet KUSTU

“Yıldız Tilbe’nin kelamları hakkında ne düşünüyorsunuz?” sorusu üzerine “Hiç yeterli şeyler düşünmüyorum. Ya akıl sıhhati yok ya da Kötü niyetli bu kelamları ettiğine göre” diyerek ateş püsküren Çalışkanoğlu, şu sözleri kullandı:

“Bir insanın sokak hayvanlarıyla kişiselleşmesini anlayamıyorum bence bu bir akıl hastalığı, ya da Üzücü niyetlilik! Yıldız Tilbe’nin yaptığı ‘O Vakit sen de orada durmayacaksın Karabaş, Çomar!’ demek üzere bir şey. Bir insan sokak hayvanıyla kişiselleşebilir mi? Sen akıllısın, o bir hayvan, o Vakit ne yapsın beşerler Çabucak öldürsünler o canlıları. Dediği buna geliyor. akıl sıhhati yerinde olan biri bunu söyleyemez. O canları bir eşya üzere görüyor, kanım dondu o kelamlar karşısında. Bir de onu takip eden, kelamlarını ciddiye Meydan bir hayran kitlesi ar, ne demek ‘sokak köpekleri gebersin’ tüylerim diken diken oluyor. Senin bir aklın ve şuurun var, bulduğun tahlil öldürmek midir? Bir mühlet ruh hastası insan Mevcut seni dinleyebilecek, toplu katliam yapacaklar.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Banka promosyonlarını alıp kullanmak dinen caiz midir?

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir