Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç barıştı mı? Evinin sokağından çıkarken görüntülendi

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 29, 2023 Yorum Yok

2015 yılında görkemli bir düğün ile dünya meskenine giren Ünlü oyuncu Merve Boluğur ile Ünlü müzikçi Murat Dalkılıç 2017 yılında evliliklerini sonlandırmıştı. Uzun mühlet sonra Boluğur’un meskeninin sokağından çıktığı görülen Dalkılıç ile Boluğur hakkında barıştıkları tezi gündeme geldi.

Uzun bir müddet beraberlik yaşayan ve 2015 yılında bu beraberliklerini evlilikle sonuçlandıran Merve Boluğur ve Murat Dalkılıç, 2017 yılında evliliklerini sonlandırma kararı almışlardı. Ayrılıklarının akabinde hayatlarına farklı beşerler giren ikili birbirleri hakkında hiçbir yorumda bulunmamışlardı. Boluğur, 53 gün evli kaldığı Dj Mert Aydın ile ayrıldıktan sonra toplumsal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelirken, Dalkılıç ise Çağla Boz ile olan birliktelikleriyle anılmaya başlamıştı. İkili cephesinde herkesi şaşırtan bir gelişme yaşandı.

EVİNİN SOKAĞINDAN ÇIKARKEN GÖRÜNTÜLENDİ

Ayrılıklarının akabinde hiç bir ortaya gelmeyen ikiliyle alakalı flaş bir argüman ortaya atıldı. Tezlere nazaran Dalkılıç, sabah saatlerinde eski eşi Boluğur’un Beşiktaş’taki meskeninin sokağından çıkarken görüntülendi. Müzikçinin, eski eşinin sokağında görülmesi ve süratli adımlarla oradan ayrılması mahalle sakinlerinin dikkatini çekerken, akıllara “Merve Boluğur ile Murat Dalkılıç barıştı mı?” sorularını getirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Emel Taşçıoğlu 5 yaşındayken de sahnedeymiş! Ağabeyleri ve babasıyla birlikte…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir