Pelin Akil trafikte yaşadığı dehşeti paylaştı! ‘Mezarımı götüreceksin’ deyip küfür etti

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 29, 2023 Yorum Yok

Ünlü oyuncu Pelin Akil, selpak satan bir çocuğun trafikte kendisine ettiği küfürleri toplumsal medya hesabından paylaşarak Başkaldırı etti. Takipçilerine kaygı yanan Akil, “Bugüne bu türlü başlamamıştım, İstanbul’da adımını attığın Lahza sokağa moralin bozulacak.” dedi.

ATV ekranlarının fenomen imali ‘Ben Bu Cihana Sığmazsam’da oynadığı Firuze karakteriyle Aka zevk toplayan Pelin Akil, hem başarılı Uğraş hayatı hem de Mesut evliliğiyle gündemden düşmüyor. 2016 yılında Anıl Altan ile nikah masasına oturan ve 2019 yılında ikiz kızları Alin ve Lina‘nın doğumuyla annelik sevinci yaşayan hoş oyuncu, sık sık toplumsal medya hesabından kızlarıyla paylaşım yapıyor.

Pelin Akil ve eşi Anıl Altan

Sosyal medya hesabını etkin bir biçimde kullanan Ünlü oyuncu bu Kez kızlarını değil yaşadığı üzücü olayı takipçileriyle paylaştı. Selpak satan bir çocuğun kendisine küfürler yağdırdığını anlatan Akil, “İstanbul artık her şeyi Fazla zorlaştırıyor. Az Evvel Beşiktaş’ta peçete satan bir çocuk Nakit versene diye konuşarak küfürler ederek cama vuruyor. Camı açtım ‘Nasıl konuşuyorsun’ dedim, ‘Mezara mı götüreceksin lan’ diyor” ifadelerini kullanarak Başkaldırı etti. 

Pelin Akil

Böyle bir durumla müsabakanın kederini yaşayan Ünlü oyuncu “Nerede yaşıyoruz neden bu türlü beşerler. Telefonu elime aldım polisi arayacağım diyorum lakin o kadar rahat ki… Biricik gördü o yüzden yaptı bence… Otomobilden inip onu etkisiz hale getirmek… Bugüne bu türlü başlamamıştım, İstanbul’da adımını attığın Lahza sokağa moralin bozulacak.” diyerek kelamlarını tamamladı. 

Pelin Akil Instagram paylaşımı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Kendi hissesine düşeni aldı! Kolundan mandalina yiyen minik tavşan

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir