Özcan Deniz annesini evden kovan Samar Dadgar ile evlendi! Kadriye Deniz rest çekti

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 25, 2023 Yorum Yok

Geçtiğimiz aylarda Ünlü müzikçi Özcan Deniz’den evlilik teklifi Meydan İranlı modacı Samar Dadgar’ın Ünlü müzikçinin annesi ve ablasını konuttan kovduğu tez edilmişti. Annesi ve Dadgar ortasında kalan Özcan Deniz, annesini yok sayarak Dadgar ile nikah masasına oturduğu öğrenildi.

2019 yılında Feyza Aktan ile olaylı bir boşanma süreci yaşayan şarkıcı Özcan Deniz, oğlu Kuzey’in velayeti için tekraren Defa eski eşiyle karşı karşıya gelmişti. Problemli süreçlerin ardından mutluluğu İranlı modacı Samar Dadgar‘da bulan Özcan Deniz, annesi Kadriye Deniz‘in karşı olmasına Karşın Dadgar ile nikah masasına oturdu.

Özcan Deniz

20 Ocak’ta sürpriz bir biçimde Samar Dadgar ile nikah masasına oturan Deniz’in Zekeriyaköy’deki konutunda gerçekleşen merasime annesinin gelmediği ortaya çıktı. 

Özcan Deniz evlendi

Oğlunun Dadgar’la olmasını istemeyen Kadriye Deniz, daha önce “Oğlunuzun evlenmesine sıcak bakıyor musunuz?” sorusuna “Özcan da duysun bunu; evlenmesini istemiyorum. Bir Tane çocuğu var. Kız arkadaşıyla mutluluklar diliyorum. lakin illa nikah masasına mı oturmak lazım? Tahminen bu türlü konuşmam kız arkadaşının gücüne gidebilir, bilmiyorum. ancak istemiyorum” demişti.

Özcan Deniz ve Samar Dadgar evlendi

DAHA önce NELER OLDU?

Ekranların fenomen programı Söylemezsem Olmaz‘ın sunucularından Seren Serengil‘in savlarına göre Samar Dadgar, palavra söyleyerek Deniz’in Ebeveyn ve ablasını meskenden attırdı. meşhur müzikçinin annesi Kadriye Deniz‘in karşı olduğu Samar Dadgar’ın istenmeyen gelin olduğu ve konutta adeta terör estirdiği söylendi. 

Özcan Deniz ve Samar Dadgar

Daha öncede Özcan Deniz’in limitsiz kredi kartlarını denetimsiz bir biçimde kullanarak patlattığı argüman edilen Dadgar hakkındaki yeni tezler ailede krize neden oldu.

Samar Dadgarın Özcan Denizin ailesini konuttan kovduğu tez ediliyor

Annesi ve ablasını Dagdar’dan Dolayı meskende istemediği argüman edilen Deniz, ailesini yarı yolda bırakmak istemedi. Savlara nazaran; Ünlü müzikçi tahlili Zekeriyaköy’de annesi ve iki kardeşiyle Bir arada yaşayacağı butik bir site satın almakta buldu. Geniş bahçe ve havuzuyla dikkat çeken 3 katlı villalar için kesenin ağzını açan Deniz, Yekün 120 milyon TL ödedi. Hem ailesinin yaşayacağı hem de kendi yaşayacağı meskenler için tadilata başlayan Ünlü müzikçi ortada kaldı. 

Özcan Deniz annesine mesken yaptırdı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Aile dizisinden birinci fragman geldi! Olaylı başlayan tanıtım izleyenleri şoke etti

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir