Umrede krem reklamı yapmıştı! Aslı Şen boşanma arifesinde olduğu Metin Şen’e imada bulundu

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Oca 25, 2023 Yorum Yok

Fenerbahçe’nin efsanevi lideri Ali Şen’in oğlu Metin sevinçli ve Aslı Şen’in 22 yıllık evliliklerini bitirme kararı aldıkları sav edildi. İki çocukları olan çiftin meskenlerini ayırdıkları öğrenilirken Aslı Şen’in moral depolamak için Yurt dışına gittiği ortaya çıktı.

Cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden biri olan Aslı Şen, geçtiğimiz haftalarda umreye gitmişti. arka fona kabeyi alarak el kreminin reklamını yapan Şen, uzun bir mühlet toplumsal medyanın en Fazla konuşulan ismi oldu. Tenkit oklarının maksadı haline gelen Şen, toplumsal medya kullanıcıları tarafından yerden yere vuruldu. “Reklam yaptı diyenlere… Birinci ziyaretimde yaşadığım mucize akabinde kurdum markamı” diyerek kendisini savunan Şen, bu Defa evliliğindeki meselelerle gündeme geldi.

Aslı sevinçli

22 yıldır Metin sevinçli ile evli olan Aslı Şen’in boşanma kararı aldığı sav edildi. Bir müddettir konutlarını ayırdıkları öne sürülen Ünlü çift toplumsal medya hesaplarından birbirlerini takip etmeyi bırakması bu tezleri güçlendirdi. Bu ayrılığa Sebep olan şeyin ise Aslı Şen’in uzun yıllardır Küs olduğu eltisi Begüm sevinçli ile Metin Şen‘in ABD’de buluşması olduğu söylendi. Eşinin bu ziyaretine sonlanan Aslı Şen’in sallantıda olan evliliğini bu olayla büsbütün bitirmek istediği tez edildi. 

Aslı sevinçli ve Metin sevinçli

Hakaret ya da bağırma formunda hengame etmek yerine birbirleriyle irtibatı kestiği öğrenilen çiftin, çocuklarıyla dahi farklı vakit geçirdiği öğrenildi. Metin Şen’in oğulları Batu ve Berke’yle bu müddet zarfında Fransa’nın beğenilen kayak merkezinde tatil yapmaya gittiği ve Aslı Hanım’ın onlara katılmadığı ortaya çıktı. 

Aslı sevinçli ve Metin sevinçli

ASLI ŞEN’DEN İMALI PAYLAŞIM!

Eşi ve oğlunun gidişiyle yalnız kalan Aslı Şen’in bu süreçte en Aka takviyesi dostlarından gördü. Toplum hayatının tanınan isimleri Eda Kosif, Ebru Ceylan, İpek Varol ve doğal Mesudiyeli, Şen’i bir saniye olsun yalnız bırakmadı. Arkadaşlarının yüzünü güldürmek isteyen Ünlü isimler, Şen’i Yurt dışına tatiline götürdü. Arkadaşlarıyla moral depolayan Şen, toplumsal medya hesabından paylaşım yaparak “Sizdeki üç şeyi görebilen insanlara itimadın… Gülüşünüzün arkasındaki ıstırabı, öfkenizin gerisindeki sevgiyi ve sessizliğinizin gerisindeki nedeni” formunda imalı sözler kullandı.

Aslı sevinçli ve Ali sevinçli

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Müslüm Gürses’in “Seni Yazdım” müziği 37 Yıl ortadan sonra Tekrar gündemde! meşhur isimlerden…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir