14 Şubat’a özel alınabilecek nevresim takımları

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 03, 2023 Yorum Yok

14 Şubat yaklaşıyor… Sürprizi, yemeği ve armağanı derken dışarıda kutlamak, bütçe açısından bakıldığında artan fiyatların tesiriyle zorlayıcı olabilir. Halbuki konutta de keyifli ve unutulmaz bir Tebrik yapmak pekala mümkün. Nasıl mı? İşte detaylar…

ÖNCELİKLE BİR LİSTE HAZIRLAYIN!

Kusursuz bir planın birinci adımı, öncelikle bütün ayrıntıları listelemekten geçer. Böylece hem hiçbir ayrıntısı atlamazsınız hem de listedeki hususlardan yola çıkarak yeni fikirler geliştirebilirsiniz. 14 Şubat Sevgililer Günü özelinde hazırlayacağınız bu listeyi; yalnızca alışveriş listesi olarak düşünmemenizi, ayrıyeten yapılacaklar listesi olarak değerlendirmenizi de öneririz.

Örneğin; o akşam konutta sinema keyfi mi yapacaksanız yoksa şık bir restoran konsepti mi hazırlayacaksınız? Yapılacaklar listesindeki hususları değerlendirip en Müsait konsepti seçmeniz ve sonra alışveriş listesi hazırlamanız hem Vakit hem de bütçe açısından fayda sağlar.

KALPLERİ ISITAN AYRINTILARI İHMAL ETMEYİN!

Yepyeni ve mis kokulu bir nevresim grubunun verdiği huzur bir oburdur. 14 Şubat’a Özel tasarlanmış ve sonrasında da yıllarca kullanabileceğiniz, yumuşak dokulu bir nevresim grubuyla Döşek odanızın atmosferini değiştirebilirsiniz.
Görseldeki eseri incelemek için tıklayınız.

SEVDİĞİNİZ KİŞİNİN BEĞENİLERİNE ÖNCELİK TANIYIN

14 Şubat’ı dışarıda kutlasaydınız standart kutlamalarla yetinmeniz gerekebilirdi. Lakin konut ortamında yapacağınız kutlama, Fazla daha İçten ve etkileyici olacaktır. Bunun için öncelikle partnerinizin neleri beğenebileceğini nelerden hoşlanmayacağını düzgün tahlil etmeniz gerekir. Partnerinizin sade zevkleri varsa bol balonlu ve çiçekli bir süsleme yapmanız güzeline gitmeyebilir ve bilakis kendini huzursuz hissetmesine neden olabilir. Bunun yerine onun hobilerine ve beğenilerine uygun, ince ayrıntılarla farklılaştırılmış bir süsleme düşünebilirsiniz.

SÜRPRİZLERİNİZİ GÜN İÇİNE YAYIN

Küçük lakin beğenilen ayrıntılarla günü başlatmanız ve gün içinde de Ufak sürprizlere devam etmeniz hem partnerinizin hem de sizin romantik bir gün geçirmenizi sağlar. Aynaya iliştireceğiniz Ufak bir not ya da kahvaltı masasına ekleyeceğiniz bir çiçekle hoş bir başlangıç yapabilirsiniz.

ROMANTİK BİR AKŞAM YEMEĞİ HAZIRLAYIN

Günün en Kıymetli detayı! Akşam yemeğini kendiniz hazırlayabilir ya da Bir arada hazırlamayı Teklif edebilirsiniz. Şayet kendiniz hazırlayacaksanız menünün Ahenk içinde olmasına İtina göstermenizi öneririz. Hazırladığınız yemekleri sunacağınız sofra da günün mana ve değerine Müsait olmalıdır. Altın renkli şamdanlar, Kırmızı ayrıntılı Yemek kadroları, masaya serpiştirilen güller ve tahminen de kalp halinde yiyecekler… Her bir ayrıntı ihtimamla seçilmiş olmalı!

 
Özdilek ile aşkın ve sevginin bahçesi kalbinizi ısıtıyor!

Özdilek Garden of Love Çift Benlik Nevresim Kadrosu, 14 Şubat’a ’ne Özel tasarımı ve yumuşacık dokusuyla meskeninize farklı bir hava katacak! Soft renklerin Yargıç olduğu Garden of Love Özel serisinde, pembe ve ak kalp desenleri içinizi ısıtacak. Yüzde Çehre pamuklu kumaşının sunduğu yumuşacık dokusuyla hislere tercüman olan nevresim kadrosu, kendinizi aşk bahçesinde hissetmenizi sağlayacak. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir