Tag

Lezzet

Rokalı pesto sos tarifi! Tadıyla damaklarda unutulmaz lezzet bırakan rokalı pesto sos

Beslenme May 22, 2023 Yorum Yok

Tadının hoş oluşuyla yemeklere farklı bir aramo veren pesto sos, tadıyla damaklarda unutulmaz bir lezzet bırakıyor. Rokalı pesto sos tanımı ise nihayet zamnalrın en Fazla aratılan tanımları ortasında. Pekala rokalı pesto sos tanımı nedir ve nasıl yapılır?

Kaymaklı kuru kayısı tatlı tarifi! Malatya’nın patentli kuru kayısısı ile ne yapılır?

Beslenme May 17, 2023 Yorum Yok

Malatya’nın vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan kayısı, pek Fazla besinde kullanıldığı üzere Biricik başına farklı lezzetler ortaya koyabilirsiniz. Bu farklı tatlardan biride “kaymaklı kuru kayısı tatlısı.” Malatya’nın patentli kuru kayısısı ile ne yapılır? diye soruyorsanız Bir arada kaymaklı kuru kayısı tatlısı tanımına geçelim.

Dünya Anneler Günü için kolay pasta tarifleri! Anneler günü için hediye pasta nasıl yapılır?

Beslenme May 14, 2023 Yorum Yok

Dünya’nın birçok ülkesinde kutlanan Anneler Günü için itinayla hazırlanmış bir pasta anneniz için eksiksiz bir İkram olabilir. Annenizi Mesut edecek ve farklı çeşitlerde olan pasta tanımlarına göz atmak istiyorsanız ayrıntılarda bulabilirsiniz.

Dünya Anneler Günü için kolay tarifler! Anneler günü için hediye pasta nasıl yapılır?

Beslenme May 03, 2023 Yorum Yok

Dünya’nın birçok ülkesinde kutlanan Anneler Günü için ihtimamla hazırlanmış bir pasta anneniz için kusursuz bir Armağan olabilir. Annenizi Mesut edecek ve farklı çeşitlerde olan pasta tanımlarına göz atmak istiyorsanız ayrıntılarda bulabilirsiniz.

Gofretli pudingli pasta nasıl yapılır? Az malzemeli kolay pasta tarifi!

Beslenme Nis 30, 2023 Yorum Yok

Hepimizin unutulmaz ve birinci lezzetli pastası kesinlikle bisküvili pastadır. Envai çeşitle sunulan içeriği değişse de lezzetinde bir değişiklik olmayan bisküvili pastaya yeni bir tarifle daha geldik. Gofretli pudingli pasta, epeyce kolay ve az gereçle elde edilen gofretli pudingli pasta nasıl yapılır? gelin Birlikte bakalım

Sırık kebabı nasıl yapılır? Osmanlı mutfağından Sinop’a uzanan lezzet!

Beslenme Nis 28, 2023 Yorum Yok

Çoğunlukla çobanlar tarafından yapılan Ama lezzeti Osmanlıya dayanan sırık kebabı, Sinop’un Boyabat ilçesine kadar uzanan bir lezzet olarak yerini koruyor. Sırık kebabı 2020 yılında coğrafik lezzet olarak seçilmiştir. Pekala Sinop’a kadar uzanan sırık kebabı nasıl yapılır?

Yapımı 8 saat süren İskilip keşkeği iftar sofralarını şenlendiriyor!

Çorum denildiğinde akla birinci gelen lezzetlerden biri olan İskilip keşkeği, Özellikle Ramazan ayıyla birlikte İlgi odağı haline geldi. Tam 8 saatte pişen ve UNESCO’nun Müşahhas Olmayan Kültürel Miras Listesi’nde yer Meydan keşkek için fırınların önünde uzun kuyruklar oluşuyor.

Nisan ayında hangi sebze yenir? işte nisan ayı sebzeleri ile lezzetli ve kolay tarifler

Beslenme Nis 05, 2023 Yorum Yok

Doğay olan bağlarımız yiyeceklerimize de yansıyor. Nisan ayının gelmesiyle Bir arada tükete bileceğimiz sebzelerden sizler için şahane tarifler hazırladık. işte Nisan ayında yenecek sebzelerden lezzetli ve kolay Yemek tanımları.

İftar için en kolay çorba tarifleri! Tadına doyum olmayacak enfes çorbalar…

Beslenme Nis 05, 2023 Yorum Yok

İftarda Alelade çorbalar yerine farklı lezzetlerle sofralarını şenlendirmek isteyenlere müjde! Üretimi kolay fakat farklı birbirinden güzel çorba tanımlarını sizler için derledik. Biricik kaşıkta bile tadı damaklarda iz bırakacak üstelik doyurucu çorbaları sizlerle paylaşıyoruz.