Takipçilerinden Şeyma Subaşı’na tokat gibi tepki! Paylaşımlarına kızdılar…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 23, 2023 Yorum Yok

Acun Ilıcalı’nın eski eşi olan Şeyma Subaşı, Türkiye’nin geçirdiği Üzücü günlerde toplumsal medya paylaşımlarıyla gündeme geliyor. Kısa müddette yaşanılan Sıkıntı olayı unutarak tatil fotoğraflarını paylaşan ve geçtiğimiz günlerde gelinlik provasından çekildiği kareleri toplumsal medya hesabından paylaşan Subaşına takipçilerinden tokat üzere reaksiyon geldi.

Türkiye’nin yaşadığı zelzele felaketinin akabinde birçok Ünlü toplumsal medya hesaplarında olağan yaşantısına Geri dönemedi. Telaffuzları ve yaptığı paylaşımlarla Hadise olan Şeyma Subaşı ise zelzele sonrasında yaptığı paylaşımla gündeme geldi. Uzun müddettir Bir arada olduğu Mısırlı Amel insanı Mohammed Alsaloussi ile gittiği tatilden fotoğraflar paylaşan ve geçtiğimiz günlerde de gelinlik provalarının fotoğraflarına dair kareleri toplumsal medyadan takipçilerine sunan Subaşı, takipçilerini kızdırdı. Bu paylaşımlara dayanamayan takipçileri ise Şeyma Subaşı’na tokat üzere yanıt verdi.

Şeyma Subaşı

ŞEYMA SUBAŞI’NA TAKİPÇİLERİNDEN TOKAT ÜZERE CEVAP

Yaşanılan “Asrın Felaketi”nden sonra New York’ta gelinlik provalarını ve restoranlardan çekildiği kareleri paylaşan Şeyma Subaşı’na takipçilerinden reaksiyon geldi. Yaşanılan acının akabinde bu kadar çabuk olağana dönerek, duyarsız davranan Şeyma Subaşı’nın 3,3 milyon olan takipçisi 2,9 milyona düştü.

Şeyma Subaşı

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Yasemin Sakallıoğlu zelzele bölgesine giderek istekli aşçılık yaptı! “…Devamlılık sağlansın”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir