Tag

Kızılay

Çocuklar Duymasın’ın Havuç’u Furkan Kızılay annesini çıldırttı: İmdat! Polise ihbar edeceğim

Ünlü oyuncu Furkan Kızılay, süratten korkan annesini Ferrari marka araca bindirdi. Araçtayken tansiyon dolu dakikalar yaşayan Ebeveyn Mine Kızılay’ın yansısı toplumsal medyada gündem oldu.

Bağışlara rağmen Türk Kızılayı’nın kan stokları hala alarm veriyor!

Türk Kızılayı’nın kan stoklarında alarm verilmesinden sonra bağışlar bir bir gelmeye başladı. Yapılan bağıştan sonra Kızılayın stoklarda bir ölçü artış yaşandı Ancak kurumdaki 23 bin 824 ünite kan 4 günlük stoku karşılıyor.

Osman Müftüoğlu’ndan dikkat çeken açıklama! Türk Kızılay’ın kan stokları alarm veriyor!

Türk Kızılay’ı genel Lideri Ekrem Kınık, “50 bin minimum stok düzeyinin altına düşüldüğünde ‘alarm’ veriyoruz.” açıklaması üzerine Osman Müftüoğlu köşe yazısında kan ve kan eseri stoğu ile ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Şahan Gökbakar’ın ‘çadır’ üzerinden oluşturduğu algıya Haluk Levent’ten yanıt gecikmedi!

Haluk Levent ile Kızılay ortasında çadır alışverişi nihayet günlerin gündeminde yer alırken, Şahan Gökbakar Ünlü müzikçiyi toplumsal medya üzerinden eleştirmişti. Levent’in eski paylaşımıyla algı yapan Gökbakar’a müzikçiden Cevap gecikmedi.

Türk Kızılayı’ndan yeni bir atılım: Depremzede kadınlara özel WhatsApp hattı kurdu

Türk Kızılay’ı, Kahramanmaraş merkezli sarsıntılardan etkilenen 11 ili kapsayan bölgedeki bayan ve çocukların ferdî gereksinimleri için Özel WhatsApp çizgisi kurdu. Kızılay Bayan Whatsapp Çizgisi ile Kızılay Bayan gönüllüleri ve Genç Kızılay bayan gönüllüleri hijyenik ped, İç çamaşırı, kıyafet ve hijyen materyalleri üzere taleplerin karşılanmasını sağlıyor.

Mehmet Suavi Saygan yardım için Hatay’a gitti! Kızılay’ın çalışmalarını anlattı

Türkiye’nin 10 vilayetinde yaşanan sarsıcı sarsıntıların akabinde yardım çalışmalarına devam eden Kızılay, Ahbap üzere yardım kuruluşlarına Ünlü isimlerden dayanaklar gelmeye devam ediyor. Bu takviye veren isimlerden biri de Mehmet Suavi Saygan oldu.

Emine Erdoğan Kızılay’ın ‘Kırmızı Yelek Uluslararası Gönüllülük Ödül Töreni’nden paylaşım yaptı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Kızılay’ın ‘Kırmızı Yelek Memleketler arası Gönüllülük mükafat Töreni’ne katıldı. Erdoğan, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla vatandaşlara Kızılay için “Gönüllü Ol” davetinde bulundu.