Şahan Gökbakar’ın ‘çadır’ üzerinden oluşturduğu algıya Haluk Levent’ten yanıt gecikmedi!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Şub 27, 2023 Yorum Yok

Haluk Levent ile Kızılay ortasında çadır alışverişi nihayet günlerin gündeminde yer alırken, Şahan Gökbakar Ünlü müzikçiyi toplumsal medya üzerinden eleştirmişti. Levent’in eski paylaşımıyla algı yapan Gökbakar’a müzikçiden Cevap gecikmedi.

Yaşanan zelzele felaketinin akabinde Haluk Levent, kurucusu olduğu AHBAP derneği ismine Kızılay’dan çadır satın aldı. Konuya ait yapılan çarpıtılmış haberler sonucunda müzikçi, Fox ekranlarında bütün sorulara Cevap verdi. AFAD’ın da çadırları Kızılay’dan parayla satın aldığını belirten Levent, birebir vakitte buradan gıda alışverişi yaptıklarını da kaydetti. Bunun üzerine Şahan Gökbakar’dan Haluk Levent’e tenkit paylaşımı geldi.  Gökbakar’ın yaptığı paylaşım birçok toplumsal medya kullanıcısı tarafından ‘algı’ olarak kıymetlendirdi.

Haluk Levent canlı yayında çadır fiyatlarını açıkladı

ÇADIRLARIN FİYATINI AÇIKLADI

Haluk Levent, Fox TV’de çıktığı canlı yayında “Arkadaşlarım Kızılay’ın çadır sattığını öğrenince Çabucak harekete geçtiler. Çadır satıldığını duyunca Çabucak 2 bin 50 adet sipariş verdik. Bir çadırı 22 bin liraya aldık, nakliye ve KDV’si dahil. Bu çadırlar kaliteli. 10 bin liraya da Mevcut lakin soğuk havaya sağlam değil. Bölgede sıcaklık eksi 10 dereceyi buluyor” tabirlerini kullandı.

Şahan Gökbakar

ESKİ PAYLAŞIMI ÜZERİNDEN ELEŞTİRDİ

Haluk Levent’i eleştiren Gökbakar “Haluk bu sabah TV’de, Kızılay’la alışverişini cansiperane savunurken ‘fiyat olağan, çadırlar kaliteli” dedi. Kendi tweeti: 145.446.500 TL/13.250 çadır = 10.970 TL. Haluk sen de 10 bine almışsın çadırların adedini. 22 bine aldıkların kaliteli de bu aldıkların kalitesiz miydi?” dedi.

HALUK LEVENT’TEN CEVAP GECİKMEDİ

Levent, Gökbakar’ın sorusuna “Sevgili Şahan. 19 binlik +KDV çadırlardan yani bizim 2050 Tane aldığımız çadırlardan şu anda olsa hiç ucuz çadır almam. Zira tam korunaklı, Fazla sıcak, zelzele çadırı. Piyasada yok şu anda. Keşke olsa da alsak. Yani bu hesaplama çadır kalitesine nazaran değişiklik gösteriyor” formunda Karşılık verdi.

 İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Beşiktaş taraftarlarından manalı hareket! Depremzede çocuklar için alana oyuncak attılar

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir