saglikdunyam.net | Sağlıklı Yaşam Detayları

  1. Anasayfa
  2. Karar

Karar

Genel

Bakanlık kararını verdi! Nar ekşisi izlenimi veren soslara yasak geldi

admin
0 7

Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından yeni alınan karara nazaran nar ekşisi izlenimi veren nar aromalı sos, nar sosu, narlı sos, nar ekşili sos, nar aromalı şurup ve nar ekşili şurup üzere eserlerin Yurt içinde satışı yasaklandı.

Genel

Meral Akşener’in ‘U’ dönüşüne Şahan Gökbakar’dan özel klip: Gidecek yerin mi var?!

admin
0 14

Geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanı adayı olarak CHP genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu belirleyen 6’lı Masa önderleri daha seçim olmadan birbirine düşmüştü. Bu karardan rahatsız olan Meral Akşener, 6’lı Masayı terk etmiş fakat kısa bir mühlet sonra Geri dönmüştü. Akşener’in bu kararsız tavrını ti’ye Meydan Şahan Gökbakar’ın ‘Gidecek Yerim mi Var?” müziği eşliğinde hazırladığı Özel klip gündeme bomba üzere düştü.

Genel

Şahan Gökbakar Meral Akşener’i ti’ye aldı! Gidecek yerim mi var, deyip diline doladı

admin
0 15

Geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanı adayı olarak CHP genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu belirleyen 6’lı Masa önderleri daha seçim olmadan birbirine düşmüştü. Bu karardan rahatsız olan Meral Akşener, 6’lı Masayı terk etmiş lakin kısa bir mühlet sonra Geri dönmüştü. Akşener’in bu kararsız tavrını ti’ye Meydan Şahan Gökbakar’ın ‘Gidecek Yerim mi Var?” müziği eşliğinde hazırladığı Özel klip gündeme bomba üzere düştü.

Genel

Yargıtay boşanma davalarında son noktayı koydu! O deliller hukuka aykırı kabul edilecek

admin
0 15

Eşinin telefonuna yüklediği program ile telefondan silinen kayıtların Geri getiren öfkeli eş, aldatıldığını öğrenince soluğu mahkemede aldı. Lakin Yargıtay yaptığı inceleme sonucu silindikten sonra kurtarılan yazışma ve fotoğrafların hukuka alışılmamış olarak elde edilen kanıt niteliğinde olduğuna hükmetti.

Genel

Esra Erol’dan takdirlik hareket! Deprem nedeniyle canlı yayın yapmayacağını duyurdu

admin
0 26

Ünlü televizyoncu Esra Erol, Türkiye’de yaşanan zelzelenin akabinde canlı yayın yapmama kararı aldı. Toplumsal medya hesabından kararına dair paylaşım yapan Erol, takipçilerinden takdir topladı.

Genel

Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur tesettüre mi girdi? “Maneviyatım ağır basıyor!” demişti…

admin
0 21

Usta sanatçı Ferdi Tayfur ve Necla Nazır’ın kızı Tuğçe Tayfur, toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımla sahneleri bıraktığını duyurmuştu. “Maneviyatım ağır basıyor” diyen Tayfur toplumsal medya fotoğraflarının da birçoklarını sildi. Bir müddettir Birlikte olduğu nişanlısı Burak Kalfa ile yollarını ayırdı.