Tag

kadınlar

Müge Anlı, Rahmi Özkan üzerinden kadınlara gönderme yaptı! “Yine kandınız 2 tatlı söze”

Farklı olayların yaşandığı Müge Anlı ile Tatlı Misli programında Yeniden ağızları Aleni bırakan bir Hadise yaşandı. Eşi ve kızını terk eden Ahmet Yenin’in bulunmaya çalıştığı programda hususla ilgili olarak Ünlü avukat Rahmi Özkan’ın yaptığı İzah dikkat çekti. Sunucu Müge Anlı ise Özkan’ın açıklaması üzerinden bayanlara göndermede bulundu.

Ak Parti Kadın Kollarından depremzede kadınlara anlamlı destek!

8 Mart Dünya Bayanlar Günü’nde Beyaz Parti Bayan kolları 70 vilayette seferber olup düzenlendiği ‘Sıcak Sofralar tekrar Kurulsun’ sloganıyla 750 koli mutfak seti hazırlayarak hem zelzele bölgelerindeki çadırlara, hem de Beyaz parti Ankara Vilayet başkanlığının Adıyaman’da kurulan Çadır Kent’te yaşayan depremzede bayanlara Armağan koliler gönderildi.

Hayati İnanç’tan “Kadınlar Günü”ne damga vuran hikaye! Yasemin.com’a özel röportaj…

Her Yıl 8 Mart’ta kutlanan Bayanlar Günü, Birleşmiş Milletler tarafından tanımlanmış ve memleketler arası kutlanan bir gündür. Bayanların dünya üzerindeki yeri, ehemmiyeti ve hakları üzerinde vurgu yapılan bu Değerli günde Yasemin.com olarak dünya üzerindeki bütün bayanların bu Özel gününü kutluyoruz.

Kadınlar Neden Erken Yaşlanıyor

Güzellik, Sağlık Ağu 18, 2022 Yorum Yok

Yapılan bilimsel araştırmalar kadın vücudunun erkek vücuduna oranla çok daha erken yaşlandığını gösteriyor. Uzmanlar bunun en önemli nedeninin fizyolojik olduğunu ancak dış etmenlerinde kadınların erken yaşlanmasına neden olduğunu belirtiyor. Bu yazımızda kadınların erken yaşlanma nedenlerini ve alabilecekleri önlemlerden bahsedeceğiz. Kadınların Erken Yaşlanmas Sebepleri Öncelikle kadınların erkenden yaşlanmasının başlıca nedenlerinden bir aşırı duygusal olmaları ve stres ve yorgunluk sebebiyle çabuk yıpranmalarına…