Tag

İlgi

İtalya’nın ilgisi ile karşı karşıya kaldı! Türk oyuncu Can Yaman’dan olay paylaşım

Erkenci Kuş dizisi ile ünü İtalya’ya kadar açılan Ünlü oyuncu Can Yaman, gördüğü İlgi ile sık sık gündeme geliyor. İtalya’da geniş bir kitlenin ağır ilgisi ile karşı karşıya kalan Türk oyuncu Can Yaman, o anları toplumsal medya hesabından paylaşmayı da ihmal etmedi.

Türkiye’yi terk edip İtalya’da yaşam süren 33 yaşındaki Can Yaman polis korumasıyla yürüdü!

Türkiye’yi terk edip İtalya’da yaşayan oyuncu 33 yaşındaki Can Yaman ağır İlgi nedeniyle polis müdafaası eşliğinde yürüdü. Can Yaman’a gösterilen ağır İlgi görenleri şaşırttı. İşte Can Yaman’ın o halleri…

Gönül Dağı dizisine final öncesi yeni oyuncu! Gönül Dağı 92. bölüm fragmanı

TRT1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizisinin haziran ayında final yapacağı duyurulmuştu. Diziye final öncesi yeni bir oyuncu daha katıldı.

Eylül Tumbar yükselişe devam ediyor! “Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?” dizisinin Bambi’si kimdir?

Dünyanın en Fazla kullanılan dijital sıra ve sinema izleme platformu olan Netflix’te yayınlanan Türk üretimi sıra “Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?” nin Bambi’si olarak yer Meydan genç oyuncu Eylül Tumbar, oyunculuk performansıyla Aka zevk toplarken Özel hayatıyla da merak edildi. Yükselişe geçen genç oyuncular ortasında yer Meydan Tumbar, IMDB sonuçlarına nazaran, Türk oyuncular ortasında ikinci sıraya yerleşmeyi başardı.

Yalı Çapkını dizi çekimine korumalar devreye girdi! Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir…

Başrollerinde Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in yer aldığı Yalı Çapkını dizisi müdafaalar eşliğinde çekildi. Bebek’te gerçekleşen çekimler Kamu tarafından ağır ilgiyle karşılandı.

Gupse Özay’dan sonra Barış Arduç bebeğiyle poz verdi! Fotoğrafı görenler…

Gupse Özay ve barış Arduç çifti geçtiğimiz aylarda kızları Jan Asya’yı kucaklarına almanın heyecanını yaşıyordu. Doğumdan sonra Gupse Özay …