Eylül Tumbar yükselişe devam ediyor! “Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?” dizisinin Bambi’si kimdir?

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 06, 2023 Yorum Yok

Dünyanın en Fazla kullanılan dijital sıra ve sinema izleme platformu olan Netflix’te yayınlanan Türk üretimi sıra “Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?” nin Bambi’si olarak yer Meydan genç oyuncu Eylül Tumbar, oyunculuk performansıyla Aka zevk toplarken Özel hayatıyla da merak edildi. Yükselişe geçen genç oyuncular ortasında yer Meydan Tumbar, IMDB sonuçlarına nazaran, Türk oyuncular ortasında ikinci sıraya yerleşmeyi başardı.

Uluslararası listelerde en Fazla izlenenler ortasına giren, Netflix‘te yayınlanan nihayet Türk üretimi sıra olan “Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?” ilgi cazibeli bahsiyle olduğu kadar oyuncu takımıyla da bir epey İlgi odağı olmayı başardı. Toplumsal medyada da en Fazla konuşulanlar ortasına giren dizinin başrollerinde Melisa Sözen, Birand Tunca, Deniz Karaoğlu, Buçe Buse Kahraman, Musa Uzunlar, Hakan Boyav üzere başarılı isimler yer alırken genç oyuncu Eylül Tumbar oyunculuk performansıyla izleyicinin ilgisi çekti. Dizide Bambi karakteri olarak yer Meydan genç oyuncu, Yalı Çapkını‘nın yıldızı Afra Saraçoğlu‘na olan benzerliğiyle de dikkat çekerken oyuncunun Özel ömrü da epeyce merak edilmeye başlandı. Genç oyuncu tıpkı vakitte IMDB Starmetre sonuçlarına nazaran Aka bir muvaffakiyet elde ederek, 11 milyondan Çok kişinin yer aldığı listede Türk oyuncular ortasında ikinci sıraya yerleşerek dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Peki Eylül Tumbar kimdir? Eylül Tumbar hangi üretimlerde rol aldı? İşte merak edilenler…

Eylül Tumbar

EYLÜL TUMBAR KİMDİR?

“Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?” isimli sıra ile gündeme yerleşmeyi başaran genç oyuncu Eylül Tumbar birçok kişinin ilgisini çekmiş durumda. Başarılı cast yöneticisi Fatoş Koçak keşfedilen genç oyuncu, Netflix’in rekortmen dizisi “Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?” dizisi ile birinci oyunculuk tecrübesini yaşıyor. 2002 yılında dünyaya gelen, 21 yaşındaki genç oyuncu İzmir’in Çeşme ilçesinde hayatına devam ediyor. İzmir iktisat Üniversitesi Sinema ve Dijital Medya Bölümü’nde eğitimini tamamlayan Tumbar’ın mesleğine oyuncu olarak devam etmesi bekleniyor.

Eylül Tumbar kimdir

YÜKSELİŞE DEVAM EDİYOR!

İzleyicinin Aka beğenisini kazanan Tumbar, IMDB Starmetre sonuçlarına nazaran Aka bir muvaffakiyet elde ederek 11 milyondan Çok kişinin ortasında yer aldı ve Türk oyuncular ortasında ikinci sıraya yerleşmeyi başararak yükselişe devam ediyor.

Biz Kimden Kaçıyorduk Ebeveyn Bambi

“BİZ KİMDEN KAÇIYORDUK ANNE?” DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

DİZİ UYARLAMA MI?

Tüm hayatlarını otelden otele kaçarak geçiren bir Ebeveyn kızın ömrüne odaklanılan sıra trajik bir öyküyü anlatıyor. Dizide Ebeveyn ve kızın karşılaştığı olaylar ve şahıslara karşı gösterdikleri uğraş İlgi çekerken anne kızın kaldığı karanlık ve insan olmakla ilgili verecekleri Cenk izleyenleri adeta şoke edecek. genel olarak Kapadokya’da çekilen dizinin Can Yayınları tarafından basılan ve Perihan Mağden tarafından kaleme alınan “Biz Kimden Kaçıyorduk Anne?” isimli Fazla satan kitaptan uyarlandığı biliniyor.

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Sosyal medyada viral olan anlar! Namaz kıldıran imamın üzerine çıkan kedi…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir