Gupse Özay’dan sonra Barış Arduç bebeğiyle poz verdi! Fotoğrafı görenler…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 20, 2022 Yorum Yok

Gupse Özay ve barış Arduç çifti geçtiğimiz aylarda kızları Jan Asya’yı kucaklarına almanın heyecanını yaşıyordu. Doğumdan sonra Gupse Özay birinci paylaşmışı yapmıştı. Artık ki paylaşım ise barış Arduç’dan geldi.

Bir müddettir ekranlarda yer almayan ve senaryo çalışmalarıyla meşgul olan Gupse Özay, barış Arduç ile ilgilerine sinema setinde başlamışlardı. Birlikteliklerini 2020 yılında nikah masasına taşıyan Ünlü çift, geçtiğimiz aylarda bebek bekledikleri muştusunu duyurmuştu. 9 Eylül’de kızları Jan Asya’ya kavuşan çiftten teker teker fotoğraf gelmeye başladı.

Barıç Arduç kızı jan asya ile ilgili fotoğraf paylaştı

KIZIYLA FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Özel hayatını gözlerden Irak bir biçimde yaşayan barış Arduç, kızı Jan Asya ile fotoğrafını toplumsal medyadan paylaştı. 6,7 milyon takipçisi olan Arduç’un paylaştığı fotoğraf kısa müddette Aka İlgi gördü. meşhur ismin kızı ile yapmış olduğu paylaşıma Sarp Apak, Haysiyet Büyüktopcu, Can Bonomo üzere birçok Ünlü isimden de yorum geldi.

Barış arduçun kızı ile paylaşımı

Geçtiğimizi vakitlerde da oyuncu Gupse Özay, doğumdan sonra kızı ile fotoğraf paylaşmıştı. meşhur oyuncunun fotoğrafına da Aka İlgi gösteren takipçileri birçok yorum yapmıştı.

“YOK CANIM NE KISKANÇLIĞI”

Hamilelik devirlerinden kızını kucağına alana kadar toplumsal medyadan pozlar paylaşan Ünlü oyuncu Gupse Özay, kızı kucağındayken kendisine bakan köpeğini fotoğraflayıp “Yok canım ne kıskançlığı” notunu düşmüş takipçilerinin beğenisine sunmuştu. Birçok yorum Meydan fotoğraf kısa müddette İlgi odağı olmuştu.

Gupse Özay kızı ile birinci fotoğrafı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Somer Şef’ten yarışmacıya Misli sözler! “Seninki özgüven değil…”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir