Büşra Pekin’in yeni hali herkesi şaşırttı! “315 bin TL’ye…”

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 20, 2022 Yorum Yok

Son devrin en Fazla konuşulanları ortasında yer Meydan Büşra Pekin’in nihayet halini görenler oyuncuyu tanıyamıyor. Verdiği kilolar ile sık sık gündemden düşmeyen oyuncu şimdilerde de yaptırdığı estetikler ile gündemde yer alıyor. Yeni halinin değerliye mâl olduğu söylenen oyuncunun 315 bin TL’lik estetik yaptırdığı gündeme bomba üzere düştü. Oyuncuyu görenler “Eski halinden eser kalmamış” yorumlarında bulunuyor.

Çok Hoş Hareketler Bunlar adlı televizyon programıyla tanınan Büşra Pekin, yer aldığı sahnedeki Havuçlu Ebeveyn karakteriyle hafızalara kazınmıştı. Televizyon programının akabinde yer aldığı birçok projede isminden sıklıkla bahsettiren oyuncu bir devrin verdiği kilolarla ve geçirdiği değişim ile gündeme gelirken şimdilerde ise geçirdiği estetik operasyonlarıyla tekrar gündeme geldi. 315 bin TL’lik estetik masrafının ortaya çıktığı bilinen Pekin’in yeni hali pahalıya mâl oldu!

Büşra Pekin

İLK DEĞİŞİMİ VERDİĞİ KİLOLAR İLE YAŞAMIŞTI

Katıldığı bir davette objektiflere yakalanan Pekin geçirdiği değişim ile dikkat çekince, “Bundan yıllar öncesi ile aramda 12 kilo üzere bir ayrım var. Birtakım projeler için kilo alıyoruz ancak birtakım projeler için de şu anki üzere vermemiz gerekiyor.” açıklamasını yapmıştı. 2020 yılında yer aldığı “Bayi toplantısı” isimli sinemanın galasında objektiflerin karşısına geçen Pekin verdiği 15 kilo ile nihayet haliyle Tekrar herkesi şaşırtmayı başarmıştı.

Büşra Pekin yeni hali

SADECE FİLTRE DEĞİLMİŞ!

İmaj değişikliğine giderek birinci olarak saçlarının rengini değiştiren oyuncunun yüzündeki değişiklikler de dikkatlerden kaçmadı. Geçtiğimiz günlerde Seda Sayan ile Yan yana gelen Pekin, Seda Sayan’ın paylaşımındaki değişik haliyle herkesi şaşkınlığa uğratmıştı. Bu paylaşımı “Seda ablamın filtresi nasip oldu şükür” notuyla paylaşan oyuncunun değişiminin sadece filtreden ibaret olmadığı anlaşıldı.

Büşra Pekin Paylaşımı

“ESKİ HALİNDEN eser YOK”

Geçirdiği değişimlerden sonra en nihayet yaptığı paylaşımı gündem olan Pekin’i görenler tanıyamadı. Apayrı birine dönüşen oyuncuyu görenler şoke oldu. “Sana ne olmuş böyle”, “o eski halinden eser yok”, “hiç sana benzemiyor” yorumlarında bulunan kullanıcılar şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Büşra Pekin yeni hali

Büşra Pekin yeni hali

YENİ İMAJI DEĞERLİYE MÂL OLDU!

15 Yıl içerisinde değişik birine dönüşen Büşra Pekin’in değişimi instagramda incelemeye alındı. Değişimi 315 bin TL olduğu bilinen Pekin için “Değişimi pahalıya mâl oldu!” yorumları yapılıyor.

Büşra Pekin estetikleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Mehmet başkan esnaf lokantasından kapı dışarı edildi! “Para ile değil mi?”

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir