Hande Erçel’den herkesi şaşırtan karar! Geçmişini…

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Kas 20, 2022 Yorum Yok

Hem Özel hayatıyla hem de mesleğiyle sık sık gündeme gelen oyuncu Hande Erçel’den herkesi şaşırtan bir karar geldi. özel hayatında ismi Daimi farklı isimlerle anılan ve geçirdiği değişimlerle hakkında çıkan estetik savlarıyla gündeme gelen hoş oyuncu hakkında çıkan haberler için harekete geçti.

Güneşin Kızları Selin karakteriyle hafızalara kazınan oyuncu Hande Erçel gerek Özel hayatıyla gerekse mesleğiyle toplumsal medyanın en Fazla konuşulanları ortasında yer alıyor. Toplumsal medya platformu instagram üzerinde en Fazla takipçiye sahip Türk oyuncu olarak bilinen hoş oyuncunun ünü yurtdışına da açılmış durumda. Hoşluğuyla herkesi kendine hayran bıraktıran Erçel, Özel hayatıyla da sık sık gündeme geliyor. Sen Çal Kapımı dizisindeki rol arkadaşı Kerem Bursin ile yaşadıkları birlikteliği bitirme kararı Meydan Saha çift bir Küs bir barışık birlikteliklerine devam ederken, hoş oyuncunun ismi bu sefer de Ünlü Amel insanı Hakan Sabancı ile anılmaya başlayınca oyuncu hakkında çıkan haberlerle ilgili Kıymetli bir karar aldı.

DEĞİŞİMİ GÜNDEM OLDU!

Güzelliği lisanlara destan olan oyuncunun oyunculuğa başladığı birinci vakitlerindeki haliyle yeni halini kıyaslayanlar oyuncudaki değişimi ayrım edince Erçel bu sefer de estetik tezleriyle gündeme gelmeye başladı. Hakkında sık sık estetik yaptırdığı argümanları çıkan hoş oyuncunun bu haberler için de harekete geçtiği öğrenildi.

Hande Erçel eski hali ile yeni hali

GEÇMİŞİNİ SİLDİRİYOR…

Hakkında çıkan birliktelik haberlerinden ve estetik yaptırdığı savlarından keder yanan Erçel geçmişini sildirmek için harekete geçti. Tezlere nazaran bu haberlerden rahatsızlık duyan hoş oyuncunun hakkında çıkan birliktelik haberlerini ve geçmişine ilişkin olan fotoğrafları internetten sildirmek için hukuki yollara başvuracağı söyleniyor.

Hande Erçel

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

CZN Burak Chinchilla Şenliği’ni kınadı! Çocuklara karpuz dağıttığı anlar yüzleri gülümsetti

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir