Türkiye’yi terk edip İtalya’da yaşam süren 33 yaşındaki Can Yaman polis korumasıyla yürüdü!

Genel, Güzellik, Sağlık, Spor & Fitness, Yaşam, Yaşam Tarzı Nis 22, 2023 Yorum Yok

Türkiye’yi terk edip İtalya’da yaşayan oyuncu 33 yaşındaki Can Yaman ağır İlgi nedeniyle polis müdafaası eşliğinde yürüdü. Can Yaman’a gösterilen ağır İlgi görenleri şaşırttı. İşte Can Yaman’ın o halleri…

Erkenci Kuş dizisi ile İtalya’da popülerliği artan Can Yaman, 2021 yılında Che Dio ci Aiuti isimli İtalyan dizisine konuk olmasıyla yeterlice tanınmaya başladı. Bir Devre Türkiye’yi terk edip İtalya’da yaşamaya başlayan oyuncu, sık sık gördüğü İlgi ile dikkatleri üzerine çekiyordu. Geçtiğimiz günlerde bir bağış kampanyasında ismi geçen Can Yaman’ın polis eşliğinde yürüdüğü anlar toplumsal medyada gündem oldu.

Can Yaman

KORUMALAR EŞLİĞİNDE YÜRÜDÜ

Çok âlâ ve kusursuz bir İtalyanca konuşan Can Yaman, yaptığı yardımlarla gündeme gelirken geçtiğimiz günlerde bir yardım projesinde daha yer aldı. O anlarda İtalyan polisleri eşliğinde yürüyen Can Yaman’ın halleri toplumsal medya gündemine düştü.

İşte Can Yaman’ın muhafazalar eşliğinde yürüdüğü o halleri;

Can Yaman

Yabancı ülkede sık sık gördüğü İlgi ile gündemden düşmeyen Can Yaman’ın İtalyan polisleri eşliğinde kuşatılarak götürülmesi şaşkınlık verdi.

Can Yaman

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Muhteşem Üçlü’den düet! Murat Boz, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak…

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir