Tag

Hadise

Hadise ve yakın dostu Seda Bakan’dan siyah beyaz paylaşım!

Yakın arkadaş olarak bilinen olay ve Seda Bakan, bir arkadaşının doğum günü partisinde bir ortaya geldi. Bir arada çekildikleri fotoğrafı toplumsal medya hesaplarından paylaşan ikilinin Siyah ak fotoğrafları dikkat çekti.

Hadise ‘Feryat’ dedi! Birinciliğini hamburger yiyerek…

Özel hayatı ile gündeme gelen olay geçtiğimiz günlerde çıkardığı ‘Feryat’ isimli müziğiyle müzik listesinde birinci sıraya oturdu. Bu muvaffakiyetini hamburger yiyerek kutlayan Hadise, takipçilerine teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

Hadise ile Ebru Gündeş’in eski eşi Rıza Sarraf’ın yazışmaları ortaya çıkmıştı! Gazetecinin…

Müzikçi Hadise’nin bir Devre O Ses Türkiye’de heyet koltuğunda Bir arada yer aldığı Ebru Gündeş’in eski eşi İstek Sarraf ortasında geçen yazışmalar bir gazeteci tarafından ortaya çıkarılmıştı. Hadise’nin İstek Sarraf ile yazışmalarını ifşa eden gazeteci hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı.

Hadise’nin boşandığı eşi Mehmet Dinçerler ile ilgili itirafı şoke etti! “Ölmek istedim…”

Ünlü müzikçi olay geçtiğimiz aylarda çalkantılı bir formda biten evliliği hakkında birinci Kez konuştu. 5 ay evli kaldıktan sonra Mehmet Dinçerler’den boşanan olay itiraflarıyla herkesi şaşırttı.

Hadise: Ölmek istedim, ölsün istedim! Ünlü şarkıcı eski eşine gönderme mi yaptı?

Mesleğinden Fazla Özel hayatıyla anılan müzikçi Hadise, toplumsal medya hesabından yaptığı “Ölmek istedim, ölsün istedim” kelamlarıyla ‘Feryat’ müziğinin tanıtımını yaptı. Hadise’nin paylaşımı hayranlarına, eski eşi Mehmet Dinçerler’e bir gönderme yapmış olabileceğini düşündürdü.

Hadise’nin “Mutluluk” pozları kafaları karıştırdı! Alyans paylaşımıyla da dikkat çeken…

Hem müzik mesleğiyle hem de Özel hayatıyla sık sık gündeme gelen Ünlü müzikçi Hadise, nihayet paylaşımıyla akıllarda soru işareti bıraktı. 37 yaşındaki Ünlü müzikçi o anlarını “Mutluluktan uçtuğumu görmüyorsunuz” notuyla toplumsal medya hesabından paylaştı.

Belçikalı sanatçılar depremzedeler için bir araya geldi! Hadise yorumuyla göz doldurdu

Ünlü müzikçi Hadise, Belçika’nın Türkiye’de Aka yankı uyandıran zelzele felaketi için hazırladığı yeni yardım kampanyasında yer aldı. 30 Flaman sanatkarla bir ortaya gelen Hadise, “12-12” kampanyası “People Help the People” müziğini seslendirdi.

Reza Zarrab ile Hadise’nin mesajlaşmaları gündeme bomba gibi düştü! Acun Ilıcalı detayı…

Uzun müddettir magazin gündeminden düşmeyen Hadise, Ebru Gündeş’in eski eşi Reza Zarrab ile anılmıştı. Reza Zarrab ve olay ortasında yeni gelişmeler ortaya çıktı. İkilinin ortasında ki iletileşme dava belgesinde yer aldı. Acun Ilıcalı hakkındaki iletileşme ayrıntısı ise gündemi sarstı.

Hadise sosyal medyadan ateş püskürdü! “Asla susmayacağım”

Ünlü pop sanatkarı olay Mehmet Dinçerlerden boşanmasıyla gündemden düşmüyor. olay nihayet olarak toplumsal medya hesabından Başkaldırı etti. meşhur İsim “Bir Küme tarafından taciz ediliyorum” açıklamasıyla herkesi şaşırttı.

Rıza Sarraf ile Hadise’nin mesajlaşmaları gündeme bomba gibi düştü!

Uzun müddettir magazin gündeminden düşmeyen olay hakkında Ebru Gündeşin eski eşi İstek Sarraf ile anılmıştı. İstek Sarraf ve olay ortasında yeni gelişmeler ortaya çıktı. İkilinin ortasında ki iletileşme dava belgesinde yer aldı.